1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Hipokort Krem Ne İşe Yarar, Hipokort Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Hipokort Krem Ne İşe Yarar, Hipokort Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Son yılların gündemden düşmeyen kremleri arasında yer alan ve sadece eczaneden satın alabileceğiniz Hipokort krem cilt rahatsızlıklarını tedavi eden mucize bir krem olarak ifade ediliyor.

Hipokort Krem Ne İşe Yarar ?

Hipokort krem, deride kızarıklık, şişlik ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan bir ilaç olarak biliniyor. Uzman doktorların kontrollerinde kullanılması gereken bu ilaç, derinin iltihabi durumları üstünde ki etkisinin yanı sıra kaşıntı önleyici, iyileştirici ve kan damarlarını büzücü etkileri de bulunuyor. Dış çevrede bulunan maddelerle temas sonucu oluşan deri iltihabı (temas dermatiti), alerjik egzama (Atopik dermatit), psikolojik problemler nedeniyle sürekli kaşınmaya bağlı egzamaya iyi gelen bu krem dermotoloji önerisi ile kullanılmalıdır.

Kontakt dermatit, alerjik egzama, seboroik egzama, anal egzama, variköz egzama, lichen ruber planus, böcek ısırıkları, sedef hastalığı ve güneş yanıklarının tedavisinde bu krem kullanılır.

hipokort krem

HİPOKORT NASIL KULLANILIR?

Kremi her uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeye az miktarda kremi uygulayın ve yavaşça ovalayın. Bu ilacı yüzünüzde, gözlerinizin veya ağzınızın yakınında veya cilt kıvrımlarının veya ince cildin bulunduğu bölgelerde kullanmaktan kaçının.

İLİŞKİLİ HABER; Jetex Krem Neye İyi Gelir, Jetex Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

HİPOKORT KREM FİYATI

Bu kremin güncel fiyatı 14,21 TL’dir.

Kaynak: (1)

Yorum Yap

Yorum Yap