House of the Dragon 1. bölüm izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi. House of the Dragon Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı full HD izle.

House of the Dragon 2. bölüm  | House of the Dragon 2. bölüm ne zaman çıkacak?

house-of-the-dragon-1-bolum-full-izle

Dragon House'un ikinci bölümü çıktı mı? Game of Thrones hayranlarının merakla beklenen devam filmi House of the Dragon, ilk bölümü HBO'da yayınlandı. Dizi ilk bölümüyle izlenme rekorları kırdı. Ülkemizde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan House of the Dragon'un ikinci bölümü merakla bekleniyor. Peki Game of Thrones House of the Dragons 2. Bölüm ne zaman çıkıyor?


House of the Dragon dizisinin bölümleri haftalık olarak yayınlanacağı açıklandı. İlk bölümün ardından 2. bölüm ise sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Dünya genelinde en çok izlenen dizilerden biri olması beklenen House of the Dragon dizisinin 2. bölümü 28 Ağustos'ta ABD'de yayınlanacak. Ülkemizde ise 29 Ağustos günü dizinin 2. bölümü yayınlanacak.

Game of Thrones tutkunlarının merakla beklediği yeni dizi House of the Dragon'un ikinci bölümü henüz yayınlanmadı. Aşağıda yer alan bölümler ve yayın tarihlerine bakarak House of the Dragon dizisi bölümlerinin ne zaman gösterime gireceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

House of the Dragon dizisinin bölümleri haftalık olarak yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümleri 1 hafta ara ile yayına girecek. İşte Game of Thrones House of the Dragon dizisi bölümleri ve çıkış tarihleri;

  • 1. Sezon 2. Bölüm 28 Ağustos 2022
  • 1. Sezon 3. Bölüm 4 Eylül 2022  
  • 1. Sezon 4. Bölüm 11 Eylül 2022
  • 1. Sezon 5. Bölüm 18 Eylül 2022 
  • 1. Sezon 6. Bölüm 25 Eylül 2022 
  • 1. Sezon 7. Bölüm 2 Ekim 2022
  • 1. Sezon 8. Bölüm 9 Ekim 2022
  • 1. Sezon 9. Bölüm 16 Ekim 2022
  • 1. Sezon 10. Bölüm 23 Ekim 2022

House of the Dragon Konusu Hakkında

House of the Dragon 2 bölüm izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi. House of the Dragon 1. Bölümünden sonra 2. bölümünü izlemek istiyor. 

House of the Dragon dizisi Game of Thrones olaylarından yaklaşık 200 yıl önce ve Daenerys Targaryen'in doğumundan 172 yıl önce geçiyor. Targaryen Hanesi'nin sonunun başlangıcını, "Ejderhaların Dansı" olarak bilinen Targaryen arka arkaya savaşına giden ve bu savaşı kapsayan olayları tasvir eder.

House of the Dragon Hakkında

House of the Dragon, Game of Thrones'un (2011-2019) öncesini anlatan bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. Her iki seri de George R. R. Martin'in A Song of Ice and Fire romanlarından uyarlanmıştır. House of the Dragon, Martin ve Ryan Condal tarafından HBO için üretildi.  Dizi 21 Ağustos 2022'de yayınlanmaya başladı ve ilk sezonu on bölümden oluşacak.