1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hükümsüz 11. Bölüm Yayınlanacak mı ? Hükümsüz 2. Sezon Olacak mı ?

Hükümsüz 11. Bölüm Yayınlanacak mı ? Hükümsüz 2. Sezon Olacak mı ?

Exxen‘in 2021 yılında ki en çok izlenen dizileri arasında girmeyi başaran Hükümsüz dizisi ilk 10 bölümü ile herkesi hayran bıraktı. Diziyi izleyenler Hükümsüz 11. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunu araştırmaya başladı. Bu yazımız da sizler için Hükümsüz 2. sezon çekilecek mi, Hükümsüz 11. bölüm neden yok gibi sorularınızın yanıtlarını hazırladık.

1 Ocak 2021‘de yayın hayatına başlayan Türkiye’nin yeni dijital platformlarından biri olan Exxen‘de yayınlanan dizinin 11.bölümü merak ediliyor. Şimdiye kadar 10 bölümü yayınlanan ve işlediği sosyal konular ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi İzmir’de çekiliyor. Ege bölgesi merkezli hikayelere ağırlık veren yapım Exxen’de yayınlanan beğeni toplayan diziler arasında yer alıyor.

Sadece Exxen abonelerinin izleyebileceği dizinin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi isimler yer alıyor. Dizinin 11.bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

hükümsüz dizisi

Hükümsüz 11.bölüm Yayınlanacak mı?

İlk 10 bölümü ile soluksuz bir izleme keyfi sunan Exxen dizisi Hükümsüz ele aldığı kadın cinayetleri ile gündeme bomba gibi oturmuştu. Her bölümde bir sonra ki bölümün konusunu seyirciye gösteren Hükümsüz dizisi 11. bölümün kısa bir özetini seyirciye gösterdi fakat aradan geçen uzun zamana rağmen halen 11. bölümü yayına vermedi.

Dizinin 11.bölümünün yayın tarihi ile ilgili bir açıklama yok. 19 Mart cuma günü dizinin 11.bölümü Exxen’de yayınlanmadı. Dizi sezon finali mi yaptı yoksa iptal mi edildi. Konu ile ilgili yayıncı Exxen’den bir açıklama gelmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap