İlklima Naz Akbörü kimdir? İlklima Naz Akbörü instagram hesabı merak ediliyor.  İlklima Naz Akbörü mektup neden gündemde İlklima Naz Akbörü'ne ne oldu?

İlklima Naz Akbörü instagram hesabı merak ediliyor.  İlklima Naz Akbörü kimdir? İlklima Naz Akbörü neden gündemde İlklima Naz Akbörü'ne ne oldu?

İlklima Naz Akbörü'ye Ne Oldu?

Samsun'un Atakum ilçesi Körfez Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı sahilinde meydana gelen olayda, sabah saatlerinde sahilde hareketsiz yatan bir kişiyi fark eden vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

İhbarla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ekiplerce yapılan kontrolde ismi İklima Naz Akbörü olduğu öğrenilen kadının başından tabancayla vurularak öldüğü belirlendi.

İstiklal Caddesi'ndeki Patlamada Ölenlerin İsimleri Açıklandı İstiklal Caddesi'ndeki Patlamada Ölenlerin İsimleri Açıklandı

Akbörü'nün cansız bedeninin yanında tabanca da bulundu. Akbörü'nün cansız bedeni, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi işlemleri için morga kaldırıldı. İlklima Naz Akbörü'nün cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından, toprağa verileceği Tokat'a gönderildi.

Son Mektubunda Ne yazıyorudu?

ARSLAN, DOĞANAY, HAKAN…İlklima Naz o küçük kâğıda üç madde halinde maruz kaldığı tacizleri şöyle yazmıştı: “İstediğim o şerefsiz Arslan S.’nin cezasını alması, tanıyan tanır. Doğanay S.’nin evinde uyurken benim çamaşırımı indirip bana dokundu, sonra inkâr etti. Doğanay S. ise ben yolda yürüyemeyecek kadar sarhoşken duşta beni soydu ve benimle oldu. Telefonumu tamir etmesi için tanıştığım Hakan B. telefonunu verme ayağına beni eve götürdü. Uyuşturucu vermeye çalıştı, evinden çıkarken asansörde öpmeye çalıştı. Ancak kâğıdım bitti.”