Hande Erçel IMDb Starmetre Türkiye sıralaması ile gündemde! Ünlü oyuncu rakiplerini geride bırakarak listede birinci olan güzel oyuncuyu bakın kimler takip ediyor?

HANDE ERÇEL, IMDB STARMETRE TÜRKİYE SIRALAMASINDA ZİRVEDE!

Türkiye'de çekilen dizilerden özellikle romantik komedi ve dram türündeki yapımlar, dünyanın pek çok ülkesinde büyük bir ilgiyle karşılaştı. Hande Erçel, Demet Özdemir, Can Yaman, Cansu Dere, Kerem Bürsin gibi isimler popülaritesini yurt dışında da azami ölçüde artırdı. İşte, Türkiye'nin en beğenilen oyuncularını sıralayan listelerden biri daha...

IMDb sinema ve dizi sektörünün en başarılı isimlerini her hafta 'IMDb Starmetre Türkiye sıralaması' üzerinden Top 10 halinde yayınlıyor. IMDb starmeter sıralaması bu hafta nasıl şekillendi?

Sen Çal Kapımı dizisi ile dünya çapında beğeni toplayan Hande Erçel, sıralamada zirveye adını yazdırdı. Türk dizileri Latin Amerika, Orta Doğu başta olmak üzere pek çok bölgede rağbet görüyor. Sosyal medyanın da buna katkısı büyük.

Gittikleri ülkelerde dünya starı olarak karşılanan Türk oyuncular, bu ilginin kendilerini ne kadar mutlu ettiğini ifade ediyor. Hayran sayısını artıran ünlü oyuncularımız, bu hafta da IMDb Starmetre sıralamasında kıyasıya yarıştı. İşte, haftanın en popüler ilk 10 ismi!

IMDB STARMETRE TÜRKİYE SIRALAMASI – İLK 15 OYUNCU

Netflix, Disney Plus, Bein Connect, Amazon Prime Video gibi platformlarda yayınlanan dizi ve filmleri ile dünya gündeminde kalmaya devam ediyor. IMDB’nin düzenli olarak yapılan Starmetre sıralamalarına uzun süredir Türk oyuncular da giriyor.

IMDB Starmetre Türkiye sıralaması bu hafta oldukça dikkat çekici. Kendisinden daha uzun süredir piyasada bulunan pek çok meslektaşını geride bırakarak, adını zirveye yazdıran o isim, bu hafta Hande Erçel oldu.

O’nu takip eden isim ise Netflix'in Zeytin Ağacı dizisiyle gündemde olan Tuba Büyüküstün oldu. Kıvanç Tatlıtuğ da Netflix'te yayınlanan Yakamoz S-245 dizisi ve Aşıklar Bayramı filmiyle ilk 10'da yer aldı. Pera Palas’ta Gece Yarısı ve Benden Ne Olur projeleriyle Hazal Kaya da popüler seçilen isimlerden biriydi.

İtalya’daki yeni dizisi ve Disney Plus'ın El Turco dizisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman da listede yer aldı. Demet Özdemir de Dünyayla Benim Aramda ve Aşk Taktikleri ile en beğenilen isimlerden biri oldu.

Diğer isimler;

9’uncu sıradan başlayarak; İbrahim Çelikkol ,Esra Bilgiç, Pınar Deniz, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Beren Saat ve Cansu Dere.