İndomie Noodle Yemek Kısır Yapar mı ? Noodle Yemek Zararlı mıdır ?

İndomie Noodle Yemek Kısır Yapar mı ? Noodle Yemek Zararlı mıdır ?

Son zamanlarda özellikler sosyal medyada sıklıkla duyduğumuz konular arasında yer alan Noodle yemek kısır yapar mı, Noodle yemek zararlı mı sorusunun cevabını sizler için hazırladık..

İndomie Noodle kısır yapar mı?

Uzmanlar özellikle hazır çorba ve Noodle gibi paketli gıdalar konusunda vatandaşları uyarıyor. Çünkü bu gıdalar hiçbir şekilde besleyici madde içermediği gibi aynı zamanda katkı maddesi ve toksik koruyucu olan tersiyer bütil hidrokinon içeriyor. Noodle yemenin kısırlık yaptığına ilişkin net bir bilgi bulunmasa da sindirimi zor olduğu ve mide sorunlarına neden olduğu biliniyor.

Noodle Yemek

Noodle yemek kısırlaştırıyor mu?

Son zamanlar da yapılan bir araştırmaya göre ise hazır çorba ya da Noodle tüketimini kadınlarda Metabolik sendrom riski olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya göre bu oran sağlıklı şekilde beslenen, az yiyen ve egzersiz yapan kişilere oranla hazır gıdaları tüketen kişilerde çok daha fazla. Araştırmanın sonuçlarına göre Haftada iki kez hazır çorba gibi sağlıksız ürünler tüketen kadınlarda kısırlık riski artıyor.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER