İnstagram'da 777 kodu ne demek? İnstagram 777 yazıyor ne anlama geliyor İnstagram'da 777 kodu nedir? gibi sorular araştırılmaya başlandı.

İnstagram gün geçtikçe yenileniyor. İnstagram güncellemelerinin ardından bazı hatalar olabiliyor. Güncellemelerin ardından farklı sayılar göz önüne çıkıyor. İnstagram'da 777 kodu ne demek? İnstagram 777 yazıyor ne anlama geliyor gibi sorular araştırılmaya başlandı.

İnstagram Profildeki 777 Ne Anlama Geliyor?

İnstagram güncellemelerinden sonra bazı kişilerde 777 sorunu oluştu. İnstagram profilinde 777 kodu nedir ne anlama gelmektedir? haberimizden detayları öğrenebilirsiniz.

Borcam Elektrikli Ocağa Konur Mu? Çatlar Mı? Borcam Elektrikli Ocağa Konur Mu? Çatlar Mı?


İnstagram Profildeki 777 Ne Demek? 

İnstagram uygulamasının doğum günü tarihini öğrenmek istemesinin sebebi, sizin yaşınızı öğrenmektir. Bu sayede yaşınızla orantılı olarak 18 yaşından küçüklerde reklam kısıtlamaları veya yaşınıza uygun verilen okubak.com reklamların karşınıza çıkabilmesinden kaynaklı olduğunu söylesek yanlış olmazç Herhangi bir özellik kısıtlaması veya içerik kısıtlaması şuan için söz konusu olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Fakat ilerleyen zamanlarda 18 yaşının altındaki kullanıcılara bazı özellik kısıtlamalarının geleceği bilinmektedir.