Instagram’da Takipçi Hilesi Yapmak Mümkün mü?

Instagram’da Takipçi Hilesi Yapmak Mümkün mü?

Instagram son yılların en çok kullanılan ve üzerinde en çok paylaşım bulunulan sosyal paylaşım sitesidir. Instagram üzerinden takipçi sayılarını artırmak elbette mümkün. Fakat bunu hile ile yapmak, ya da hileli yollara başvurmak size gelen takipçilerin kısa bir süre sonra geri gitmesine neden olacaktır. Bunun yanında instagram hesabınız hile yapmak için üye olduğunuz site tarafından şifresi değiştirilerek elinizden alınacaktır.

2020’de instagram sayfanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını ister misiniz? Instagram’da takipçi sayısı artışı artık sanıldığı kadar zor değil! Fakat bunu Instagram takipçi hilesi bedava şeklinde Google’da arama yapmak yerine kendi emeğinizle de yapabilirsiniz; ve kazandığınız takipçiler organik olacağından sahte takipçiler gibi etkisiz olmayacaktır. Kaliteli bir takipçi kitlesiyle hesabınızı büyütmeye devam edeceksiniz. İşte 2020’nin en çok kullanılan instagram takipçisi artırma yöntemleri…

2020’de Bedava instagram Takipçisi Artırmak için 7 Yöntem;

1- Instagram için Hastag Kullanımı

İnstagram takipçi hilesi yapmak mümkün mü?

2020’de instagram takipçi artırma yöntemleri hemde 7 kolay yöntem…

İster kişisel hesabınız, isterseniz de markanızın sosyal medya stratejisi için olsun Instagram’da takipçi arttırmak için en hızlı ve kolay yöntem hastag kullanımı olacaktır. Ancak takipçilerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız Instagram hastags doğru bir şekilde kullanmalısınız. Peki nasıl mı?

Hashtagler yalnızca içeriği kategorilere ayırmakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraflarınıza daha yüksek görünürlük ve bulunma şansı verir. Ayrıca, hashtag ne kadar popüler olursa, bir geri izleme (veya en azından bir benzeri) kazanma şansı o kadar yüksek olur. Alakalı anahtar kelimelerle birlikte fotoğraf başlıklarınıza eklediğinizden emin olun. Ayrıca, coğrafi etiketlemeyi unutmayın! Coğrafi etiketleme, içeriğinizi bu belirli konumların otomatik sayfalarına gönderir (ve böylece kullanıcıların sizi konum sayfası üzerinden bulma şansını artırır).

2- Düzenli Paylaşımlar

Eğer Instagram’da takipçi arttırma amacındaysanız, hedefinize giden en doğru yol istikrardan geçecektir. Belirli aralıklarla ve uygun zamanlarda gönderi paylaşımı yaptığınızda sayfanız güncelliğini koruyacaktır. Böylece hem takipçi sayınızda artış sağlayacak hem de hedef kitlenin sayfanızı takip etmeyi bırakmasını engellemiş olacaksınız.

3- Bütünlük İçeren Paylaşımlar

İlk iki maddeyi de içine alan bu madde kalıcı Instagram takipçi kazanmak için en etkili yollardan biri. Peki nedir bütünlük içeren paylaşımlar?

Örneğin bir gün elbise bir gün doğa resmi paylaştığınızda var olan takipçilerinizde yüksek oranda azalma görmeniz muhtemel. Markanızı ya da kişisel hesabınızı ne amaçla kullanıyorsanız paylaşımlarınızı da o doğrultuda yapmanız gerekiyor. Hastag kullanımında belirttiğimiz gibi paylaşımlarınızda, alakasız hastag kullanmaya devam ettiğiniz taktirde de yine aynı sorunla karşılaşabilirsiniz.

4- Etkileyici Filtreler

Sıkıcı ya da kötü çıkan fotoğraflarınızın, Instagram filtre ya da Instagram efektleri ile nasıl canlı ve etkileyici bir hale geldiğini çoğunuz gözlemlemiştir. Ancak sadece filtre kullanmanız Instagram’da takipçi kazanmanız için elbette yeterli olmayacaktır. Bu yüzden dikkatleri üzerinize çekebilmek adına farklı fotoğraf düzenleme teknikleri kullanabilir hatta en etkili filtreleri inceleyebilirsiniz. Örneğin Instagram’da ürün pazarlaması araştırmaları yapan bir firma Instagram’da en çok beğeni sağlayan etkili filtrenin Myfair olduğunu açıklamıştır.

5- Gönderilerinize Daha Uzun Altyazılar yazın

Instagram’da daha fazla takipçi almak istiyorsanız markanız ve yaptığınız iş hakkında takipcilerinizin daha fazla bilgi edinmesini sağlayan uzun biçimli altyazılar yazın.

6- Fazla İzleyicisi Olan Canlı Yayınlara Katılın

Instagram’da takipçi artırmanın en önemli yöntemlerinden bir diğeri ise canlı yayınlara katılım yaparak canlı yayınına katıldığınız kişinin hayranlarını da kendinize çekmek olacaktır.

7- Instagram Takipçi Hilesi

Son olarak pek de tavsiye etmediğimiz bir yöntemden kısaca bahsedelim. Instagram 2020’de takipçi kasma ya da Instagram takipçi satın almak şeklinde kendilerini tanıtan ve takipçi satın almanızı sağlayan takipçi siteleri sizlere anlık beğeni ya da takipçi imkanı sağlayabiliyor. Fakat gelen takipçiler organik olmadığı için zamanla takipçi sayınızın hızla düşme olasılığı oldukça yüksek.

  • Yorumlar 1
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    • kerven770013 Eylül 2020 18:23

      Takipci istitorum

BENZER İÇERİKLER