Instagram’da Yeni Akım Ne? 2020

Instagram’da Yeni Akım Ne? 2020

Instagram’da yeni akım başladı. 2020 yılının sosyal medya akımlarına bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya kullanıcıları öncülerinden Enis Arıkan, Ebru Polat, Şeyma Subaşı, Dila Tarkan, Yeşim Erçetin gibi ünlü isimlerin de yer aldığı yeni Instagram akımı başladı.

Koronavirüs salgını sebebiyle milyonlarca insan evlere hapsoldu. Günlük gelişmeleri, gündemi, eğlence ve birçok gelişmeleri sosyal medya üzerinden takip ediliyor.
2020 Instagram yeni akımına bir yenisi eklendi. Karantina günlerine evde ne giyeceğine karar veremeyenler yeni akım geliştirdi.


Enis Arıkan, Dila Tarkan, Eda Taşpınar, Yeşim Erçetin, Ebru Polat, Şeyma Subaşı gibi ünlü isimler karantina günlerinde evde ne giyilebilir konu başlığı adı altında yeni akıma uyarak yastıktan elbise yapma akımına uydu.

Milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram’da “Ne giysek ne giysek🤔heh olur olur yastık olur” notuyla, yastıktan elbise yapıp beline kemer taktığı fotoğrafını paylaştı.
Bu akım Instagram kullanıcıları tarafından büyük beğeni alarak, paylaşımlar gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

 

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER