iPhone 7 Şarj Oluyor Ama Dolmuyor sorunu son zamanlarda artmaya başladı. İOS işletim sistemi yeni güncellemesi ile birlikte yeni sorunlar çıkarıyor.

iPhone 7 Şarj Oluyor Ama Dolmuyor sorunu son zamanlarda iphone 7 kullanıcılarının sorunu haline geldi. iPhone 7 Şarj Oluyor Ama Dolmuyor bataryada mı sorun var batarya entegresinde mi sorun var? Detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Son güncel İOS güncellemesinin ardından bazı İphone 7 kullanıcılarının sorun yaşadığı konulardan birisi de şarj durumudur. Telefonunu şarja takan bir iphone 7 kullanıcısı yarım saat veya 1 saat sonra telefonunun şarj olduğunu düşünerek telefonu şarjdan çıkarmaya gider ve yeni bir sorun ile karşılaşır. Telefonunu şarja taktığı son pil yüzdesi ile karşılaşanlar arama motorlarında bunun nedenini araştırıyor.

İphone 7 Şarj Olmama Sorunu 

İphone 7 telefonunuz şarj oluyor gösteriyor ama şarj yüzdesi dolmuyor veya ilerlemiyor ise telefonunuzda bazı sorunlar olduğunu söyleyebiliriz.

YouTube Reklam Konusunda Sınıfta Kaldı! Sosyal Medya Bunu Konuşuyor, Şikayet Yağıyor! YouTube Reklam Konusunda Sınıfta Kaldı! Sosyal Medya Bunu Konuşuyor, Şikayet Yağıyor!

Telefonunuzun bataryası fazla ısınıyor ve şarj olmuyor ise İphone 7 cihazınızın şarj soketinde veya şarj entegresinde bir sorun olması muhtemeldir.

İphone Batarya Çok Isınıyor Nedeni

Bataryanızın fazla ısınması sadece bataryanızdan kaynaklanmayabilir. Bataryadan fazla enerji çeken sorunlu elektronik bölge bataryadan fazla güç çeker ve çekilen enerji kısa sürede normalden fazla ise batarya ısınmaya başlar. Batarya ısınması sadece bataryadan kaynaklı olmadığının da bilinmesini isteriz.

İphone Bataryasının ısınması iphone telefonlarının genel sorunlarından biridir. Diğer telefon markalarına göre daha hılı bir işletim sistemi olduğu için büyük enerji harcar ve pil ısınma sorunları olabiliyor.