İstiklal Caddesinde meydana gelen patlamanın ardından iptal edilen Beşiktaş Antalyaspor maçı ne zaman oynanacak? Beşiktaş Antalyaspor maçı hangi gün?

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama nedeni ile başka bir güne ertelenen Beşiktaş - Antalyaspor maçının yeni tarihi netlik kazandı mı?
Beşiktaş - Antalyaspor maçının ertelenmesiyle birlikte yeni maç tarihinin ne zaman olacağı taraftarlar tarafından merak edilmeye başlandı. Beşiktaş - Antalyaspor maçı ne zaman saat kaçta, hangi gün oynanacak? Detaylar haberimizde...

Geçtiğimiz gün İstiklal Caddesinde meydana gelen patlama sonucunda iptal edilen karşılaşma Beşiktaş - Antalyaspor maçı ileri bir tarihe ertelendiği açıklanmıştı. 

Beşiktaş - Antalyaspor maçının ne zaman oynanacağı futbolseverler tarafından merak ediliyor. TFF tarafından resmi bir açıklama gelip gelmediği araştırılıyor. 

Fenerbahçe Giresunspor Maçını Canlı İzle Justin TV Fenerbahçe Giresunspor Maçını Canlı İzle Justin TV

Beşiktaş - Antalyaspor maçı ne zaman saat kaçta? netlik kazadı mı?...

Vodafone Park'ta 13 Kasım pazar günü yapılması gereken Beşiktaş-Antalyaspor müsabakası Taksim'deki patlama nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Patlamanın sonrasında açıklama yapan TFF, "İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlama sonrasında TFF Yönetim Kurulu'nun yaptığı değerlendirme neticesinde, Vodafone Park'ta bu akşam saat 20:00'de oynanacak Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor maçı ileri bir tarihe ertelenmiştir" ifadelerine yer verildi.

BEŞİKTAŞ-ANTALYASPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?


Peki İstiklal Caddesi'nde meydana gelen saldırının ardından ertelenen Beşiktaş-Antalyaspor maçı hangi tarihte oynanacak? Türkiye Futbol Federasyonu şimdilik yeni maç tarihi ile alakalı açıklama yapmadı. Fakat Dünya Kupası müsabakalarının başlayacak olması nedeniyle maçın Dünya Kupası'nın bitiminde ya da kupanın son haftasında oynanacağı düşünülüyor.