İrem Helvacıoğlu yeni dizisi belli oldu! TRT 1’in yeni sezona bomba gibi gelecek olan Cennetin Çocukları dizisinde başroller belli oldu…

CENNETİN ÇOCUKLARI DİZİSİ YAKINDA TRT 1’DE BAŞLIYOR!

Yürek Çıkmazı adlı romandan uyarlanan Cennetin Çocukları dizisi, yeni sezonda TRT1 ekranında olacak. Ayça Bingöl ve Alp Navruz gibi güçlü isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin üçüncü başrol oyuncusu da kesinleşti. Alp Navruz'un dizideki partneri İrem Helvacıoğlu oldu! İşte detaylar...

İREM HELVACIOĞLU VE ALP NAVRUZ PARTNER OLDU!

TRT 1 bu sezona bomba gibi bir diziyle geliyor. Masumlar Apartmanı ile kıyaslanan Cennetin Çocukları dizisi, Atike Hınçlıer'in Yürek Çıkmazı adlı kitabından esinlenilerek kaleme alındı.

Dizinin başrolleri ise son yılların en beğenilen isimleri Ayça Bingöl ve Alp Navruz oldu. Son olarak da dizinin üçüncü başrol oyuncusu netleşti. Alp Navruz'un partneri İrem Helvacıoğlu oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki başarılı performansıyla göz dolduran Helvacıoğlu, son olarak TV8'de yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk'ta rol almıştı. Güzel oyuncu, Disney+ 'ın Kaçış dizisinde ise Engin Akyürek ile başrolleri paylaşmıştı. İrem Helvacıoğlu Cennetin Çocukları dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek.

Zeynep'in aşık olduğu adamı yani Halil'i ise Ada Masalı dizisiyle kariyerinde zirve yapan yakışıklı oyuncu Alp Navruz canlandıracak. Ayça Bingöl'ün canlandıracağı Cennet karakteri ise, hayatı acılarla dolu bir anne olacak.

İREM HELVACIOĞLU HANGİ DİZİLERDE ROL ALDI?

2 Şubat 1990 tarihinde Almanya'da dünyaya gelen 32 yaşındaki oyuncu, aslen Ankaralıdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, ilk kez Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol almıştır.

Behzat Ç, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No: 309, Sen Anlat Karadeniz, Seni Çok Bekledim, Annenin Sırrıdır Çocuk, Kaçış dizilerinde rol almıştır. Canlandırdığı pek çok farklı karakter ile hayran kitlesini genişleten güzel oyuncu, son olarak Disney Plus’ta ekrana gelen Kaçış’ta yer almıştır. İrem Helvacıoğlu, şimdi de TRT 1’in yakında başlayacak olan dram dizisi Cennetin Çocukları’nda başrol kadrosuna adını yazdırmıştır.