İsmailağa cemaatine yakınlığıyla bilinen Hüseyin Çevik sosyal medyadan yayınladığı videoda eşler arasında cinsel ilişki konusundaki sözleri olay olacak cinsten. Hüseyin Çevik, "Hanımın dedi ki akşam bir çift kale maç yapalım" tarzında ifadeler kullandı.

Zaman zaman yayınladığı sohbetlerdeki seçtiği sözler nedeniyle çok konuşulan ve eleştirilen Çevik yeni videosunda da bilinen üslubunu sürdürdü. "Eşiniz akşam çift kale maç istedi" "Çocuklar uyuduktan sonra maça başladınız, 1-0 oldu maçı bırakmayacaksınız" diyen Hüseyin Çevik, kadınların cinsel yaşamda daha baskın olduğunu ifade etti. Kadınların da cinsel olarak doyurulmasının gerektiğini aksi halde "kul hakkı" oluşacağını ifade eden konuşmacı sözlerine şöyle devam etti: "İşinizi bitirin yatmayın, eşinizin de ihtiyaçlarını karşılamak zorundasınız. İlaç mı kullanırsın, tedavi mi olursun bilemem ama işini bitirip yatamazsın" dedi.

Huseyin-Çevik

Şarkıcı Gülşen hakkında da daha önce konuşan Hüseyin Çevik şu ifadeleri kullanmıştı.  "Ahlaksızlık almış başını gidiyor. Bugün şarkıcıların hepsi birbiriyle yarışıyor. Gülşen meselesini konuştuk geçen gün. Orada soyundu, burada soyundu, bayrak açtı rabbim onu hapse tıktı. Bir iki gün kaldı, neyse ne. Kaldı sonuçtu. O darlığı Allah ona gösterdi. Soyunmaya ne gerek var. Madem güzelsen yüzünü sergile, k…ı niye sergiliyorsun millete. Yüzünden piyasa yapamıyor musun da sahnelerde, kliplerde soyunuyorsun. El alemin adamını, sapığını yoldan çıkarıyorsun, utanmıyorsun. Ondan sonra ‘bu insanlar sapık’ diyorsunuz. ‘İmam hatipli sapık diyor’ bir de. Senden ala sapık mı var? Dertleri başka” ifadelerini kullandı.

Daha önceki videolarında "Dinimizde anal veya ilikşi serbest mi?", "Yaklaşan tehlike! Geldiğinde kadınlara tecavüz edecekler", "İlk gecenizde sakın bu hataya düşmeyin " gibi başlıklarca onlarda 18+ içerikli sohbet videosu mevcut.

Hüseyin Çevik kimdir

Kendi resmi sitesinde "Ben Hüseyin ÇEVİK ALLAH'ın emri Resulullah'ın sünneti olan davet ve tebliğ amelini yapan bir nakilci vaizim.." diyerek kendini ifade etmiştir. İsmailağa cemaatine yakınlığıyla bilinir. Sık sık sohbetlerinde kadın erkek ilişkileri ve cinsellik temalı konuları işler

Oda TV haberinde yer alan o olay konuşmalar