Toplu taşıma kartı olan İstanbulkart'ı 16 milyon İstanbullu kullanıyor. İBB, İstanbulkart ile ilgili bir ay sürecek yeni uygulamayı duyurdu. Söz konusu kampanya 22 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya için “Beltur restoran, kafe ve büfelerinde yapacağın İstanbulkart ödemelerinin yüzde 10’u ödeme yaptığın İstanbulkart’a iade!” açıklamaları yapıldı.

beltur restoran

İstanbul'da yaşayanların kullandığı toplu taşıma kartı olan İstanbulkart ayrıca anlaşmalı restoran, kafe, büfe gibi bir çok alanda kullanılabiliyor. İstanbulkart başvurusu için https://www.istanbulkart.istanbul/ adresini ziyarret edebilirsiniz.

Kampanya 23 Ağustos - 22 Eylül Tarihleri Arasında Geçerli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 16 milyon İstanbullunun kullandığı İstanbulkart ile ilgili bir ay sürecek yeni uygulamayı duyurdu. Buna göre, 23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında Beltur restoran, kafe ve büfelerinde yapılacak ödemelerin yüzde10’u iade edilecek.

beltur büfe

Kampanyanın şartları hakkında açıklama yapılırken;

  • Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Plajlar hariç tüm Beltur kafelerinde yapılacak İstanbulkart ile ödemelerin yüzde 10’u iade yapılarak ödeme yapılan İstanbulkart’a talimat olarak yüklenecektir.
  • Kampanya süresince İstanbulkart ile yapılan her Beltur ödemesinde yüzde 10 iade yapılacaktır.
  • Bir kart kampanya boyunca en fazla 20 TL ödüllendirilecektir.
  • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  • Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.