Fox Tv'nin sevilen dizilerinden İyilik'i kesintisiz Full Part izlemeye hazır olun! İşte İyilik 13. Bölüm Full İzle Fox Tv 7 Ekim 2022...

Fox TV'nin en sevilen dizilerinden biri olan İyilik fazlasıyla dikkat çekiyor. Geçen sezon muhteşem oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin dikkatini çeken dizi, izleyicileri ekrana kilitliyor. Fox TV İyilik'i her Cuma saat 20:00'de yayınlamaktadır.

Doya Doya Moda 2022 97.Bölüm Full İzle 29 Kasım 2022 Salı Doya Doya Moda 2022 97.Bölüm Full İzle 29 Kasım 2022 Salı

İyilik 14. Bölüm Full İzle

Dışarıdan bakıldığında Neslihan'ın hayatı muhteşem ve takdire şayan görünmektedir. Neslihan, bu yanılsamayı kabul etmeye devam ederken, hayatında en çok güvendiği eşinin uzun süredir kendisini aldattığını keşfeder ve büyük bir hayal kırıklığı hisseder. İşte burada olaylar tamamen kopar.

FOX TV ekranlarında İyilik dizisinin 12. Bölümünde izleyiciler nefeslerini tutmuştu. İyilik dizisinin on üçüncü bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu da fazlasıyla sorulmaya başlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 30 Eylül 2022 Cuma günü FOX TV'de ekrana gelen İyilik dizisinin 13. bölümü yayınlanacak. Dizi yayına girdiğinden beri her Cuma saat 20:00'de televizyona çıkıyor. İyilik dizisindeki oyuncular ve konusu merak ediliyor. Her Cuma akşamı Fox TV'de ekrana gelen İyilik dizisi popülerliğini artırmaya devam ediyor. İyilik adlı televizyon programının yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. Peki İyilik dizisinde kimler var ve hikayesi ise ne hakkında? İyilik dizisinin oyuncuları ve konusu üzerine yapılan araştırmalar popülerlik kazandı. İyilik dizisi izleyicileri tarafından her hafta Cuma gecesi merakla bekleniyor.

Iyilik-96820-large-image-d10902ad-a10f-404e-99bf-2a546ec00ac0

İyilik Dizisi Oyuncuları

İyilik dizisindeki oyuncular arasında Sera Kutlubey ( Damla ), Mehmet Aykaç ( Sinan ) Hatice Şendil Sağyaşar ( Neslihan ), İsmail Demirci ( Rafet ), Perihan Savaş ( Şahika ) yer alıyor.

İyilik Dizisinin Konusu Nedir?

Neslihan (Hatice Şendil), 'İyilik' dizisinde dışarıda sevimli, hayranlık uyandıran bir hayata sahiptir. Neslihan, hayatta en güvendiği eşinin (İsmail Demirci) uzun süredir kendisini aldattığını öğrenmeden önce bu yanılsamaya hala inanır ve harika bir hayat sürdüğünü hisseder. Üstelik Damla (Sera Kutlubey), yani ablası ile aldatılmaktadır. Neslihan tekrar ayağa kalkıp kendini, ailesini ve çocuklarını savunmak için iyiyi ve kötüyü yeniden düşünmek ve yeniden yorumlamak zorundadır çünkü üzerine bastığı tüm taşlar yerinden oynamıştır. Neslihan’ın bunları nasıl yapacağı ise merak konusudur.