İzmir'de Kız Öğrenci Yurdunun Önünde Mastürbasyon çeken adamın videosu izlenme rekorları kırıyor. Kendini bilmez adam yakalandı

İzmir'in Buca ilçesinde skandal görüntüler sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

İzmir'de kendini bilmez kişi kız yurdunun önünde iğrenç görüntüler ile gündeme geldi. Skandal görüntüler yayılmaya devam ediyor.

Olay İzmir'in Buca ilçesinde bir kız yurdu önünde meydana geldi. Sosyal medyada yansıyan ve kız yurdu önünde uygunsuz haraketlşerde bulunan kişi için arama çalışmaları başlatışdı. Arama çalışmaları sırasında 30'dan fazla güvenlik kamerasında inceleme yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

O ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Daha önce de cinsel taciz suçundan kaydı olduğu belirlenen S.A., gece saatlerinde ekipler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

O GÖRÜNTÜLER SOSYLA MEDYADA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Buca ilçesinde bulunan Gazi Ayşe Hanım KYK Kız Öğrenci Yurdunda çekildiği belirlenen görüntülerde S.A.'nın, kız yurdu önündeki kaldırımda durarak uygunsuz hareketlerde bulunduğu, bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile kayda alınmış, sosyal medyaya yansıyan görüntüler büyük tepki toplamıştı. Şüphelinin her akşam yurt önüne geldiği ve aynı uygunsuz hareketleri yaptığı da öne sürülmüştü.

İlgili haberler:

İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022) İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022)