Yargı'nın Ilgaz Savcı'sı Kaan Urgancıoğlu sevgilisi Burcu Denizer ile ilk kez görüntülendi. Peki, Burcu Denizer kimdir?

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer aşkı ilk kez resmen belgelendi! Dün akşam Kuruçeşme'de ilk kez birlikte görüntülenen taze aşıklar, bu görüntülerden sonra magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre, Burcu Denizer, bir zamanlar yakışıklı oyuncunun en yakın arkadaşının aşkıydı.

KAAN URGANCIOĞLU YENİ SEVGİLİSİ İLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Kaan Urgancıoğlu, şu sıralar Yargı dizisinde canlandırdığı Ilgaz Savcı karakteriyle ön planda. Muhteşem oyunculuğu kadar özel hayatıyla da gündemde olan Kaan Urgancıoğlu sevgilisi Burcu Denizer ile ilk kez objektiflere yakalandı.

Uzun yıllardır birlikte olduğu eski sevgilisinden ayrılan yakışıklı oyuncu, bu kez gönlünü en yakın arkadaşlarından birinin eski sevgilisi Burcu Denizer'e kaptırdı.

Zeynep Oymak ile uzun yıllar aşk yaşayan Yargı'nın Ilgaz'ı Urgancıoğlu, geçtiğimiz aylarda en yakın arkadaşının eski kız arkadaşı ile motosiklet turu atarken görülmüştü. Yasak aşk haberleri gündeme bomba gibi düşse de, taraflardan bir açıklama gelmemişti. Kaan Urgancıoğlu sevgilisi ile Kuruçeşme’de dün ilk kez yan yana görüntülendi. En yakın arkadaşı Doruk Tirman’ın eski sevgilisi ile yeni bir aşka yelken açtığı böylece kanıtlanmış oldu.

Doruk Tirman eski sevgilisi Denizer'i ve yakın arkadaşı Urgancıoğlu'nu Instagram'da takipten çıkarmıştı. Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer, aşk iddialarının ardından ilk kez birlikte görüntülendi! Kuruçeşme'de bir mekanda eğlenen çift, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan oradan ayrıldı.

BURCU DENİZER KİMDİR?

Kaan Urgancıoğlu sevgilisi Burcu Denizer kimdir? Henüz Denizer'in memleketi, yaşı, burcu gibi ek bilgilere ulaşılamıyor. Doruk Tirman ile bir dönem aşk yaşadığı biliniyor.

İstanbul’un en eski ve ünlü et lokantalarından Gelik'in kurucusu, annesi Cihangir'in köklü kafelerinden Smyrna'nın, dayısı ise Susam'ın işletmecisi. Burcu Denizer, New York'ta işletme okudu ve tam bir motosiklet tutkunu. İddiaya göre Denizer, motosiklet üzerinde Hindistan'ı dolaştı. Tarsus Amarikan Lisesi'nin ardından Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim gördü. İspanya ve Fas'ı da gördü ve yurt dışında uzun zaman geçirdi. Cihangir'de Kiki adlı ünlü kafeyi kurdu.