Star TV'nin Aralık ayında ekranlara gelmesi beklenen Kaderimin Oyunu dizisi hakkında bir çok merak edilen soruları sizler için yanıtlıyoruz. Güçlü oyuncu kitlesi ve senaryosu ile adından söz ettirecek olan Kaderimin Oyunu dizisi hakkında sıkça sorulan Kaderimin Oyunu Dizisinin Konusu? Kaderimin Oyunu Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Kaderimin Oyunu Dizisi Nerede Çekiliyor? Kaderimin Oyunu Oyuncu Kadrosu? gibi soruların yanıtları bu yazımızda yer alacak.

Kaderimin Oyunu Dizisi'nin Konusu?

Star TV'de Aralık ayında başlayacak olan Kaderimin Oyunu Dizisi'nin Yönetmenlik koltuğunda Emre Kabakuşak, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk üstlendi. Dizinin hikayesini Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı Kaderimin Oyunu dizisi işlediği konu ile de dikkatlerin odağı oldu. [caption id="attachment_13066" align="alignnone" width="1200"]kaderimin oyunu dizisi kaderimin oyunu dizisi[/caption] Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak gibi yıldızların oynayacağı dizinin konusundan kısaca bahsedelim... Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı bu evliliği oldukça derinden etkiler. Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam sunmak adına onları arkasında bırakarak gider. Helin isimli zengin bir kadın Cemal'in aklını çeler ve onu ailesinden tamamen uzaklaştırınca Asiye'nin iki çocuğu ile zorlu yaşam mücadelesi başlamış olur. Asiye, bu sıkıntılı yaşam mücadelesinde Mahir ile tanışır ve tüm kaderi bir anda çok farklı bir şekilde değişmeye başlar. Dizinin bu heyecan dolu heyecanına tanıklık etmek için biraz daha beklemelisiniz. [caption id="attachment_13067" align="alignnone" width="1200"]kaderimin oyunu dizisi1 kaderimin oyunu dizisi1[/caption]

Kaderimin Oyunu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star TV'nin yıl başından hemen önce başlayacak olan dizisi Kaderimin Oyunu, adından şimdiden söz ettirmeye başladı. Çekimlerine başlanan dizinin ilk 3 bölümünün Amasya'da çekileceği duyuruldu. Ünlü oyuncuların rol alacağı Kaderimin Oyunu Dizisinin setine geçtiğimiz günlerde Amasya Valisi ziyarete gelmişti. Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncuları Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak gibi yıldız oyuncuların yanında Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi kendisini kanıtlamış isimler de dizide yer alacaklar. Cemre Melis Çınar'ın da dizide Meral karakterine can verileceği aktarıldı. Kaderimin Oyunu Dizisi Ne zaman Başlayacak? Çekimlerine başlanan Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu'nun Aralık ayında ekranlara geleceği ancak hangi gün geleceği hakkında net bir bilgi yok.