1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kağıt Ev Kitap Özeti Oku, Kağıt Ev Kitabı Sonu Nasıl Bitiyor!

Kağıt Ev Kitap Özeti Oku, Kağıt Ev Kitabı Sonu Nasıl Bitiyor!

Kağıt Ev

Başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu gibi mükemmel iki ismin yer aldığı Star Tv ekranlarının pazartesi akşamı dizisi Kağıt Ev dizisi nasıl bitecek, Kağıt Ev dizisi kitap özeti bu yazımız da sizlerle.

Arjantinli yazar Carlos Maria Dominguez Kağıt Ev kitabından uyarlama olan Kağıt Ev dizisinin sonu daha bu kitapla birlikte ortaya çıkacak gibi görünüyor. Kağıt ev nasıl bitiyor? Kağıt Ev kitap özeti oku ve detaylar haberimizde…


KAĞIT EV KİTAP ÖZETİ;

Kağıt Ev adlı kitap Ülkemizde büyük ilgi gören kitaplar içerisinde bulunuyor. Arjantinli yazar Carlos Maria Dominguez’in kitabı karakterlerin birinin kitapçıdan şiir kitabı olarak onu okumaya başlaması ile birlikte başlıyor. Ancak bu karakter kitaba başladığı anda bir arabanın altında kalarak hayatını kaybediyor. Hayatını kaybeden karakter bir profesördür ve kitabın kurbanlarından biri olmuştur. Onun yerine başka bir profesör atanır ve hikayede bundan sonra başlar. Yaşananların gizemini çözmek isteyen meraklı bir kişi ise olayı ve hikayeyi araştırmaya başlar.

Kağıt Ev Sonu Nasıl Bitiyor ?

Aslında Kağıt Ev kitabı ve kağıt Ev dizisi arasında çok fazla bir benzerlik bulunmuyor o. yine Bir profesörün ve ailesinin hayatını konu alsa da 2 hikaye farklı şekilde ilerliyor. O yüzden Kağıt Ev kitabının bitişi ile Kağıt Ev dizisinin bitişinin aynı olduğu düşünülmüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap