Kandil Mesajları 2022 Resimli Kısa Öz En Anlamlı Bazı geceler Müslümanlar için kutsal kabul edilir. Kandil Gecesi de onlardan biri. Sizler için kandil mesajları 2022 listesi hazırladık...

Kandil Mesajları 2022 Resimli Kısa Öz En Anlamlı  Peygamberimizin doğum tarihi olan Mevlid Kandili, İslam dünyası için de büyük önem taşımaktadır. Ellerini semaya kaldırarak dua edilen bu gecede Müslümanlar, bir gece namaz kılarlar ve birbirlerine 'İyi Kandil' mesajı göndererek kandilin bayramını kutlarlar. WhatsApp ve Instagram gibi sosyal medya platformlarından sevdiklerinin kandilini kutlamak isteyenler için birbirinden güzel, anlamlı ve dua dolu Mevlid Kandili mesajları bulunmaktadır. Akrabalarınızın kandillerini kutlamak için en güzel, anlamlı, ikili, yeni, kısa, uzun Mevlid Kandili ve hayırlı Kandil mesajları arıyorsanız, o zaman oluşturulan içeriğimize göz atın "Kandil Mesajları 2022" bakabilirsiniz.

Kandil Mesajları

Tanrı'nın ilahi nimetleri evinizi ve kalbinizi neşeyle doldursun ve başarı için yeni fırsatlar açsın. Hayırlı kandiller.

İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022) İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022)

806x378-mevlid-kandili-farkli-ve-en-degisik-kutlama-mesajlari-duali-yazili-siirli-mevlid-kandili-mesajlari-1634418126803

Hz. Muhammet Peygamberimiz (S.A.V) Onun doğuşu insanlık tarihinin en önemli olaylarından biridir, çünkü Yüce Allah onu tüm alemlere bir rahmet olarak göndermiştir. İslam ahlak dini olarak insanları kurtuluşa ve hidayete davet etmektedir. Bugün İslam dininin lideri, Sevgili Resul ve Allah'ın Peygamberi olan Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğum günü kutlu olsun.

616ae46a17aca90154613adb

Bugün, "Ben güzel faziletleri yerine getirmek için gönderildim" diyen ve insanlığa örnek olacak bir peygamberin ümmeti ile şereflenme günüdür. Haklı, salih, doğru ve yerlerini hakkıyla tutanlar, sevgili Peygamberimizin izinden gidenlerdir. İyi kandiller.

633e09df18c773258c3c96f6

Hz.Muhammed(S.A.V)'in dünyaya doğumunun yıl dönümü olan Mevlid Kandili'ni birlik ve beraberlik duygusuyla anlamanın mutluluğuna bir kez daha ulaştık. Dünyaya rahmet olarak gönderilen bu mübarek peygamberin doğumu, insanlık tarihinin en önemli olaylarından biridir. İnsanlığın büyük durgunluklardan geçtiği bir zamanda zihinleri, kalpleri ve ruhları meşgul ederek; Bütün dünyaya barış, kardeşlik ve güzel ahlakın hakim olduğu bir manevi ortam veren sevgili Peygamberimiz; Yaşam tarzı, sözleri ve düşünceleri ile insanlığın yolunu aydınlattı. Mevlid Kandiliniz hayırlı olsun.

0x0-mevlid-kandili-mesajlari-duali-2022-mevlid-kandili-mesajlari-resimli-mevlid-kandili-mesajlari-facebook-whatsap-1664367909160

Hz. Adem'le başlayan ve insana ilahî vahyi tebliğ eden peygamberlik silsilesinin sonuncusu olan sevgili Peygamberimiz (sav)'in doğum yıl dönümü tüm insanlığa barış ve refah getirsin.

Bu mübarek gecede umarız zor günler geçirmekteyiz; ama geleceğe dair umut dolu olduğumuz zamanlarda dirilişimize vesile olacaktır. Mevlid kandiliniz hayırlı olsun.