Katakulli Gözükaralar Filmi bedava izle 2022. Katakulli Gözükaralar Filmi Dizipal Dizibox dizilla fulhdfilmizle filmcehennemi Katakulli Gözükaralar Filmi izle

Katakulli Gözükaralar filmi sinemalarda yerini aldı. Katakulli Gözükaralar filmi izlemek isteyenler Katakulli Gözükaralar filmi yorumları, Katakulli Gözükaralar filmi konusu ve oyuncuları merak edilmeye başlandı.

Sıcak Kafa Dizisi Uyarlama Mı? Nerede Çekildi? Sıcak Kafa Dizisi Uyarlama Mı? Nerede Çekildi?

Katakulli Gözükaralar filmi hakkında merak edilenler google arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Katakulli Gözükaralar filmi konusu oyuncuları ve hangi sinemada olduğu araştırılıyor. Sinema severler için yeni bir film vizyonda yerini aldı.

Katakulli Gözükaralar filmi, 2022 yılında vizyona girdi. Filmin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yürütürken senaryosunu da Ali Alper Erze kaleme aldı. Birbirinden başarılı isimler ise filmin oyuncuları arasında yer alıyor. İşte, Katakulli: Gözükaralar filmi detayları...

KATAKULLİ GÖZÜKARALAR OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosunda; Yağızcan Konyalı, Jessica May, Kubilay Pembeklioğlu, Ecem Karavuş, Numan Çakır, Ceren Soylu ve Suna Selen yer alıyor.

KATAKULLİ GÖZÜKARALAR KONUSU

Kemal ve İsabel, hırsızlığı bırakmak için karar almışlardır ama hayatlarını devam ettirebilmek adına son bir iş yapmaya mecburdurlar. Soyacakları kişi bunu hak eden biri olmalıdır en azından… Kostirik’le bağlantı kurar, onun üzerinden terziye ulaşırlar. Terzi, İsabel ve Kemal için birkaç alternatif bulur. Sonunda geçmişi kirli bir iş adamını seçerler. İş adamının kızı evlenecektir ve hafta sonu malikânelerinin bahçesinde aile içi bir davet verilecektir. İsabel ve Kemal catring elemanı olarak eve sızmayı başarırlar. Daha Dakka bir gol bir evin yaşlı, tekerlekli iskemlede oturan ninesi “hırsız bunlar” diye bizimkileri gösterir. Aslında aklı giden nine evde gördüğü her yabancıya aynı yakıştırmayı yapmaktadır. Kemal ve İsabel çalmak için geldikleri Fabarge yumurtasının peşinden giderlerken fark ederler ki entrikalarla dolu bir ailenin içine düşmüşlerdir.