Düzce'deki bir lisede görevli olan okul müdürü Suzan Ardıç Çiner, iddiaya göre okula kendisine özel tuvalet yaptırdı. Bu olay sosyal medyada yankı bulurken, müdür WC olayı hakkında inceleme başlatıldı!

KENDİSİNE ÖZEL TUVALET YAPTIRAN OKUL MÜDÜRÜ, SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU!

Sosyal medya platformlarında her gün yeni ve ilginç olaylar gündemin ilk sırasına yerleşiyor. Düzce lisesindeki kadın okul müdürünün, şahsına özel müdür tuvaleti yaptırması da bugünün en çok tartışılan konularından biri oldu. Müdür WC ibaresiyle müdüre özel yaptırılan lisedeki tuvaletin görseli ise sosyal medyada böyle sızdı. İşte dakikalar içinde viral olan o olay...

Lise müdürünün, okulda kendine özel wc yaptırması ve tuvaletin kırmızı renkli kapısının görselinin sosyal medyada yer bulması, ilgililerin dikkatinden de kaçmadı. Binlerce yorum yapılan bu fotoğrafla ilgili okul yönetiminden henüz bir açıklama gelmedi.

OLAY HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü olayın duyulduğu ilk anda, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtmişti. Okul müdürünün 'özel tuvalet yaptırdı' iddiasına yanıt olarak, “Müdürlüğümüz ve okulumuz aleyhine yapılan söz konusu iddialar asılsızdır" yorumu gelmişti.

Olayın incelenmesi üzerine Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner tarafından okul içinde şahsa özel bir tuvalet yaptırılmadığı açığa çıktı. Kapısında "Müdür WC" yazan tuvaletin müdür veya yönetim tarafından yaptırılmadığı, bu durumun fark edilmesi üzerine hemen kapının değiştirildiği belirtildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu olayın basına ve sosyal medyaya yansıması üzerine başlattığı incelemede, müfettişler görevlendirdi. Okulda tadilat yapılmadığı, okulun tüm kapılarına giydirme yapıldığı ve bu firmanın tüm kapılara aynı logoyu bastığı açıklandı. Hatta bahsi geçen müdürün bu durumu fark edip yönetime bildirmesi sonucu, tuvalet kapılarının derhal sökülüp yenilendiği ifade edildi.

İşte sosyal medyada 'kendisine özel wc yaptıran okul müdürü' ile ilgili yapılan yorumlar;
İstanbul'a papa heykeli yaptıran osmanlı padişahı başlığına da bekleriz.
Cahile ver yetkiyi gör etkiyi.
Yakın zamanda, bir şekilde haberlerden mağdur olacak müdür. başlığa tıklamadan türbanın kokusu geldi zaten.
Bunda ne var ki . bizim eski müdür hizmetlilere sarma yaptırıp evine götürürdü , hizmetlileri mesai saatinde evine temizliğe gönderirdi daha neler neler…