1. Ana Sayfa
  2. Kadın
  3. Kına Gecesi İçin Alınması Gereken Malzemeler Listesi 2021, Kına İçin Alınacaklar Listesi

Kına Gecesi İçin Alınması Gereken Malzemeler Listesi 2021, Kına İçin Alınacaklar Listesi

Evlenme hayali kuran milyonlarca kadının hayalleri arasında yer alan güzel bir kına gecesi için gerekli olan kına malzemeleri listesini sizler için fiyatları ile birlikte açıkladık. Gelin adayları için olmazsa olmaz kına gecesi için gerekli olan kına malzemeleri listesi sizlerle.

Kına gecesi, geleneksel olarak düğünden 1-2 gün önce kız evinde veya tercihen salonda yapılır. Davetliler için son derece eğlenceli oldukça eğlenceli olan kına gecesi kızın ailesi için duygusal geçen bir gecedir. Uzun yıllardır geleneklerimizde yerini koruyan ve günümüze kadar yapılan kına merasimleri kızın düğünden önce eline kına yakılmasıyla tamamlanan bir organizasyondur. Yöreden yöreye farklılık gösterse de genellikle geleneksel kına geceleri hazırlıkları hemen hemen birbirine yakındır. Kına gecesi malzemeleri başta kına olmak üzere çok sayıda malzemenin ufak dokunuşlarla dikkat çekici hale getirilmesiyle eğlenceli hale gelmektedir. Kına gecesi boyunca kullanılan her malzeme özenle seçilmelidir. Her türlü detayın düşünüldüğü kına gecesi malzemesi modelleri ile unutulmaz kına geceleri organize edilebilmektedir. İşte 2021 sezonunda öne çıkan kına malzemeleri ve fiyatları sizlerle

kına gecesi malzemeleri

2021 KINA MALZEMELERİ LİSTESİ VE FİYATLARI

Evde kına gecesi fikirleri ile dilediğiniz gibi süsleyebildiğiniz evinize tüm arkadaşlarınızı davet edebilir, unutulmaz bir kına gecesi yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin yardımıyla da tüm detayları mükemmel bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Kına gecesi için hazırlıklara başlamadan önce kınada lazım olacak özel gün aksesuarlarını Eminönü gibi toptan uygun fiyatlı alışveriş mağazalarından temin edebilirsiniz.

kına gecesi malzemeleri
resim kaynak: kinaavm.com
Ürün              Ortalama Fiyat (Lira)
Kına mumları (12 adet) 30
Nedime tacı (10 adet) 40
Kına testisi 50
Kına tefi(10 adet) 50
Hediyelik kına (yaklaşık 100 adet) 60
Kına duvağı 70
Kına kesesi (100 adet)  80
Kına kemeri 80
Kına yelpazesi 90
Kına tepsisi ve kına sepeti, 150
Kına tacı 150
Kına gecesi hediyelikleri (100 adet) 300
Kına elbisesi bindallı ve Kaftan 1000
Kuruyemiş kesesi (100 adet) 500
Toplam 2.650

Not: Eksik olduğunu düşündüğünüz malzemeler varsa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap