1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kırmızı Oda Dizisi Mitra ( Şehrazat ) Kimdir ? Kırmızı Oda Mitra Hikayesi Nedir ?

Kırmızı Oda Dizisi Mitra ( Şehrazat ) Kimdir ? Kırmızı Oda Mitra Hikayesi Nedir ?

Kırmızı Oda dizisinin karakterlerine yeni dahil olan Mitra karakterinin oyuncusu Melisa Aslı Pamuk‘tur. İzleyenlerin dikkatini çeken Melisa Aslı Pamuk yayınlanan bölümden itibaren adından söz ettirmeyi başardı. İzleyiciler Kırmızı Oda Mitra gerçekte kim? Kırmızı Oda Mitra Hikayesi Nedir ?  sorularının yanıtını arıyor.

Kırmızı Oda Mitra – Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinin Mitra karakterini oynayan Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 tarihinde doğdu. Kendisi Türk kökenli olmasına karşın  Hollanda vatandaşıdır. Oyunculuk deneyimlerinin yanında aynı zamanda güzellik kraliçesi yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX’da yayınlanan Miss Turkey yarışması birincisidir

1.76 boyunda 58 kilo ağırlığında olan Melisa Aslı Pamuk, Koç burcudur.

Kırmızı Oda’ya Güzelliğiyle Damga Vuran Mitra (Şehrazat) Bakın Gerçekte Kim Çıktı!

Doktor Hanım’ın karşısında olacak İranlı Mitra, Vahit’e olan duygularını Doktor Hanım’a, “Bir gün kaybedeceğimi bile bile sevdim” diye anlatır. Vahit Bey, eşiyle severek evlenmiyor. Evliliklerinden birkaç gün sonra da babası kendi canına kıyıyor. Babasının canına kıymasından sebep de annesi Vahit Bey’i sorumlu tutuyor. Annesine göre; Vahit Bey, “Beni sevmediğim bir insanla evlendiriyorsunuz” diye yakındığı için babası da bu sözlerin altından kalkamayıp kendi canına kıyıyor. Vahit Bey hep kötü bir insan olduğunu düşünüyor. Özellikle “O kızcağıza da yazık ettim” derken bahsettiği kızın Mitra olduğunu Vahit Bey’in elinde, Mitra’nın babasının annesine aldığı kolyeyi tutarken anlaşılıyor.

kırmızı oda mitra hikayesi nedir ?

MİTRA VE VAHİT’İN GERÇEK HİKAYESİ NE?

Vahit Bey’in Şehrazat olarak anlattığı kişi aslında Mitra’dır. Vahit bey ona Şehrazat olarak hitap ediyor. İstanbulda otelde yaşayan Vahit o sıralar tanıştığı Şehrazat’a aşık olur. Şehrazat’ın alımı, güzelliği, görgüsü, kibarlığı ilgisini çeker ve etkilenir. Aralarında gizli bir gönül ilişkisi başlar.Yaşadığı aşk ile yeniden hayata bağlanan Vahit, depresif bir durumdayken oteli satar. Yaşadıklarından sorumlu olarak yıllardır sürdüğü ilişkisini tutan Vahit, ayrılık kararı verir ve Şehrazat’tan ayrılır. Bunun üzerine tekrar hayata küser içine kapanır. Depresif hallerine geri dönen Vahit her geçen gün ölümü daha çok düşünür. Hikayenin aslındada Mitra yer alıyor. Ölmeden önce Vahit Bey otelin birini güzel günlerin hatırına Şehrazat’a veriyor. Dizide Mitra’nın kliniğe başvurması ile başlayan olay izleyicileri oldukça etkileyeceğe benziyor.

ŞEHRAZAT KİM? MİTRA ASLINDA ŞEHRAZAT MI?

Mitra yüksek hayal gücü ile hayalinde kendine kahramanlar canlandırır. Buda onlardan biridir. Günlük yaşamda kendisini insanlara Şehrazat diye tanıtmaktadır ancak esas adı Mitra’dır

 

Yorum Yap

Yorum Yap