Kızılcık Şerbeti dizisi yakında Show TV’de başlıyor. Başrol Sıla Türkoğlu sosyal medyada gündemde. İşte diziden son detaylar!

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Show TV bu sezon yepyeni dizilerle ekranları kasıp kavuracak. Bu yapımlardan biri de başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi olacak. Dizinin çekimleri bugün başladı. Çok yakında Show TV'de başlayacak olan Kızılcık Şerbeti konusu nedir, Kızılcık Şerbeti oyuncuları kimlerdir? İşte tüm merak edilenler!

Dizi oyuncuları ve tüm ekip 20 Eylül Salı günü sete çıktı. Çekimlerin devam ettiği dizinin ilk bölümünün Ekim veya Kasım ayında başlaması bekleniyor. Yayın tarihi belli olur olmaz sizlerle paylaşıyor olacağız.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU VE OYUNCULARI

Kızılcık Şerbeti dizisi konusu, senaryosu, çekim yeri ve oyuncu kadrosu ile merak uyandırıyor. Gold Film imzalı dizinin senaryosunu Zeynep Gür ve Melis Civelek kaleme alıyor. Dizinin yönetmeni ise Teşkilat ve Müslüm'ün de yönetmeni olan Hakan Kırvavaç oldu.

Dizide birbirine hiç benzemeyen, hayata bakışı çok farklı olan iki aile konu alınacak. Bu iki ailenin çocuklarının evliliği ve mutluluğu için mecburi olarak bir arada bulundukları bir ortam göreceğiz.

Kızılcık Şerbeti dizi oyuncuları; Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Füsun Demirel ve Selin Türkmen yer alıyor.

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR, HANGİ DİZİLERDE ROL ALDI?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’ten ani bir kararla ayrılan güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, Kızılcık Şerbeti adlı yeni dizide Doğa karakterini canlandıracak.

18 Nisan 1999 tarihinde İzmir, Bornova'da dünyaya gelmiştir. 2018 yılında Ağlama Anne dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan güzel oyuncu henüz 23 yaşındadır. 2019 yılında Kanal 7'nin Yemin dizisinde Suna karakterine hayat vermiştir. Ardından 2020 - 2022 sezonlarında aynı kanalda yayınlanan Emanet dizisinde başrolde yer almıştır. Emanet Seher karakteriyle gönüllere taht kuran Sıla Türkoğlu, ani bir karar ile diziden ayrılmıştır.

Sıla Türkoğlu Instagram hesabını da aktif kullanıyor ve hesabının adı "silaaturkoglu". Başarılı ve güzel oyuncu Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformlarında her gün gündem oluyor.