1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Köfteci Yusuf’un Sahibi Kimdir ? Yusuf Akkaş kimdir ve Nereli?

Köfteci Yusuf’un Sahibi Kimdir ? Yusuf Akkaş kimdir ve Nereli?

İlk olarak Bursa İznik’te yeme içme sektöründe hizmete başlayıp daha sonra açtığı şubeler ile tüm Türkiye’ye yayılan Köfteci Yusuf markasının sahibi ve firma hakkında detaylar özellikle son zamanlarda daha fazla merak ediliyor. Türkiye’nin beğenisini kazanan gıda ve restoran sektöründe faaliyet gösteren işadamı gün geçtikçe ününe ün katmaya devam ediyor. İşte, Köfteci Yusuf’ın sahibi kim, adı ne? Yusuf Akkaş kimdir?

KÖFTECİ YUSUF’un SAHİBİ YUSUF AKKAŞ KİMDİR?

Bursa’nın Kızılhisar Köyü’nde doğan Köfteci Yusuf işletme sahibi Yusuf Akkaş, hayatı Bursa’nın ilçesi olan Yenişehirde geçmiştir. İlk ticari faaliyeti  Kızılhisar Köyü’ne açtığı köy kıraathanesi olan Yusuf Akkaş herzaman kendi işletmesini kurmak istiyordu. Hayatı boyunca hep ticaret ile uğraşmış olup ilk dükkanını 1996 yılında kendi imkanlarıyla İznik’te açmış. Bu dükkan sadece 4 masalı küçük bir köfteci dükkanıydı. Kısa bir zaman içinde köftenin lezzeti ile dükkan beklenilenden daha çok misafir ağırlamış olup her gün dolup taşmaya başlamıştı.

kofteci yusuf kimin sahibi kim kac subesi var

Akkaş, 1998 yılında ise 600 kişi kapasiteli Köfteci Yusuf’un temellerini İznik’te atmaya başladı. Köftesinin lezzeti hizmetinin namı öyle yayılmıştı ki müşteriler bu dükkana da sığmaz olmuş. Artan talebe cevap vermek için çok kısa süre sonra ikinci şubesini Orhangazi’de, üçüncü şubesini de Yalova yolunda açtı. Artık köftenin tadı il dışına yayılmaya başlamış ve birçok şehirden ziyaretler başlayınca. Akkaş, artık şubelerini başka şehirlere de açmıştır. Bugün 46 şubenin sahibi bir iş adamı olan Akkaş, misafirlerini hizmeti ile memnun ederek büyümeye ve gelişmeye her geçen gün devam ediyor. Köftesinin lezzeti ise hala çok konuşuluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap