Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Uzun aradan sonra yeniden karşınızda olan Konuşanlar 3.sezon 3.bölümü ile EXXEN ekranlarında.

Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Her hafta kahkahaların havada uçuştuğu program bu hafta 75. bölümü ile ekranlara geliyor. İşte Exxen uygulamasının en rağbet gören içeriklerinden olan Hasan Can Kaya’nın sunumuyla Konuşanlar son bölüm sizlerle…

Konuşanlar 75. Bölüm Exxen İzle

 Son dönemin adından sıklıkla söz ettiren komedyenlerinden olan Hasan Can Kaya‘ya şöhretin kapılarını sonuna kadar açmış olan programı Konuşanlar bu hafta tam 75. bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. Hasan Can, yine konuklarına harika ve kahkaha dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Bir komedi programından fazlası olan Konuşanlar, seyircisi ile bütünleşmiş bir program yapıyor. İnteraktif olarak seyircilerin de katılımcı olarak yer aldığı Konuşanlar, ilk bölümünden itibaren insanları kahkahaya boğuyor. İlk olarak YouTube’da yayınlanmaya başlayan Konuşanlar, çok izlenmesinin ardından Acun Ilıcalı’nın en önemli yatırımlarından bir tanesi olan dijital içerik uygulaması olan EXXEN’de yayınlanmaya başladı. Her hafta cuma günler EXXEN’de izleyicisi ile buluşan komedi programı izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Tam 70 bölümdür izleyicisi ile buluşan son dönemlerin en komik programı bugünde seyircisini güldürmeye hazırlanıyor. 7’den 70’in herkesin izlemek için sıraya girdiği Konuşanlar’ın 75. bölümünü bekleyenler Exxen‘e üye olarak her daim izleyebilirler. Konuşanlar’ın 75. bölümünü yakında ekranlara geliyor. izlemek istiyorsanız eğer EXXEN’e üye olmadıysanız üye olup buradan izlemeye başlayabilirsiniz.

HASAN CAN KAYA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

16 Aralık 1989 doğumlu olan Hasan Can Kaya İstanbul Güngören’de dünyaya geldi. Aslen Malatayalı olan Kaya, uzun yıllar komedi programlarında yazarlık yaparken kendi hazırladığı formatları da farklı platformlarda sergiledi.

Geçtiğimiz dönemlerde BKM’de de işler yapan Kaya, formatı kendisine ait olan Konuşanlar programı ile Youtube’da kısa sürede popülerliğe ulaştı. Dönem dönem ünlü isimleri de programda ağırlayan Kaya, programını 1 Ocak 2021 itibariyle Exxen platformuna taşıdı.

Bir dönem Leman Kültür’de düzenli olarak stand up yapan Kaya, çeşitli komedi programlarında oyunculuk ve yönetmenlik de yaptı.

Ünlü komedyen programında da sıklıkla bahsettiği Sultan San ile birlikteliğini uzun süre devam ettirirken ikilinin kasım ayında ayrılma kararı aldıkları iddia edilmişti.
Exxen platformunda Konuşanlar programını sunmaktadır.