Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar programının bilet fiyatları ne kadar? 2022 2023 yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başladı.

Exxen platformunda yayınlanan ve hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu yaptığı kahkaha dolu program Konuşanlar yeni sezonu ile ekranlara geliyor. Exxen Konuşanlar programına bilet almak isteyenler son zamanlarda araştırmalarını sıklaştırdı. Hasan Can Kaya Konuşanlar programı için biletler ne kadar? Hasan Can Kaya Konuşanlar 3. Sezon bilet fiyatları 2022 2023. Konuşanlar bileti nereden alınır? Hepsi ve daha fazlasını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2022 Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2022

Konuşanlar Nerede Çekiliyor? 

Hasan Can Kayanın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar programı her hafta cuma günü gösterime giriyor.  Program İstanbul da bulunan Grand Pera – Alternatif Sahne de çekiliyor. Grand Pera Beyoğlu ilçesin de taksimin Hüseyin ağa mahallesinde bulunuyor. Konuşanlar programına katılan isteyen seyirciler için oturma sırasına göre bilet satışı yapılıyor. Karışık bir oturma düzeni bulunan sahne de biletler konuşanlar ve izleyiciler olarak 2 kategoriden satılıyor.

Konuşanlar Katılım Kuralları Neler?

  • Etkinliğe katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor
  • Karışık oturma düzeni vardır.
  • Şirket, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  • COVID-19 hijyen ve sağlık kuralları doğrultusunda:
  • Görevliler tarafından ateşinizin ölçülmesi istendiğinde buna uygun hareket etmeniz gerekiyor.
  • Gösteri boyunca maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sadece size tahsis edilmiş yere oturmanız gerekecektir.
  • Etkinlik sırasında yanınızda yiyecek içecek bulundurmamanız gerekiyor.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatları Ne kadar?

Programa katılmak isteyen seyirciler çekim yapılacak tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Sabit bir fiyat politikası olmadığını söyleyebiliriz. Bilet fiyatları, 2022 2023 fiyatlarına nazaran oldukça artmış durumda. Bu sebeple de programa izleyici olarak katılmak istiyorsanız 250 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.
Hasan Can Kayanı sunduğu Konuşanlar programına bilet almak istiyorsanız, bilet satışları biletix.com ve passo.com.tr üzerinden yapılıyor. İkisi de resmi ve güvenilir kaynaklardır.
Hasan Can Kaya resmi hesaplarından sayfasından ve Exxen platformlarından, biletlerin nereden alınacağı konusunda bazı zamanlar duyuru ve link paylaşılıyor.
Son olarak bilet satın almak için biletix.com’a girdikten sonra, siteye üye olmanız gerekiyor.