Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Uzun aradan sonra yeniden karşınızda olan Konuşanlar 3.sezon 3.bölümü ile EXXEN ekranlarında.

Konuşanlar 75. bölümü bugün ekranlara geliyor. Konuşanlar İpek Hanım kimdir?, nereli ve kaç yaşında olduğu araştırılmaya başlandı. Konuşanlar İpek Hanım hakkında bilinenler haberimizin detaylarında...

Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Her hafta kahkahaların havada uçuştuğu program bu hafta 75. bölümü ile ekranlara geliyor. İşte Exxen uygulamasının en rağbet gören içeriklerinden olan Hasan Can Kaya’nın sunumuyla Konuşanlar son bölüm sizlerle…

Konuşanlar 75. Bölüm Exxen İzle

 Son dönemin adından sıklıkla söz ettiren komedyenlerinden olan Hasan Can Kaya‘ya şöhretin kapılarını sonuna kadar açmış olan programı Konuşanlar bu hafta tam 75. bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. Hasan Can, yine konuklarına harika ve kahkaha dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Bir komedi programından fazlası olan Konuşanlar, seyircisi ile bütünleşmiş bir program yapıyor. İnteraktif olarak seyircilerin de katılımcı olarak yer aldığı Konuşanlar, ilk bölümünden itibaren insanları kahkahaya boğuyor. İlk olarak YouTube’da yayınlanmaya başlayan Konuşanlar, çok izlenmesinin ardından Acun Ilıcalı’nın en önemli yatırımlarından bir tanesi olan dijital içerik uygulaması olan EXXEN’de yayınlanmaya başladı. Her hafta cuma günler EXXEN’de izleyicisi ile buluşan komedi programı izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Tam 70 bölümdür izleyicisi ile buluşan son dönemlerin en komik programı bugünde seyircisini güldürmeye hazırlanıyor. 7’den 70’in herkesin izlemek için sıraya girdiği Konuşanlar’ın 75. bölümünü bekleyenler Exxen‘e üye olarak her daim izleyebilirler. Konuşanlar’ın 75. bölümünü yakında ekranlara geliyor. izlemek istiyorsanız eğer EXXEN’e üye olmadıysanız üye olup buradan izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar İpek kimdir?

Konuşanlar'ın 16 Eylül 2022 Cuma tarihinde yayınlanan 75. bölümünde sahneye çıkan isimlerden biri olan İpek matematik öğretmeni. Hasan Can Kaya'nın "Hayatınızdaki erkeğe veya kadına salondakilerden kimin neyini eklerdin?" sorusuna verdiği "Şurada bir beyefendi vardı. Gözlüklü ve ses tonu oldukça iyiydi" yanıtı sonrasında ünlü komedyen "O gözlüğünü çıkardı ve şimdi yanında oturuyor" karşılığı verince salon yıkıldı. İpek Hanım'ın Instagram hesabı bilinmemektedir.