1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kral Kaybederse Dizisi Konusu Nedir? Kral Kaybederse Kitap Özeti Oku!

Kral Kaybederse Dizisi Konusu Nedir? Kral Kaybederse Kitap Özeti Oku!

Gerçek hayattan işlediği konular ile oluşturduğu kitaplar ile 2021 senesine damga vuran Gülseren Budaycıoğlu’nun “Kral Kaybederse” kitabından uyarlanan nefis bir dizi daha sizlerle olacak. Kral Kaybederse kitabının konusu nedir, Kral Kaybederse sonunda ne oluyor gibi sorularınızın yanıtları sizlerle…

Gerçek hayat hikayelerinin yer aldığı kitaplardan biri daha ekrandaki yerini almak için hazırlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve en son olarak Camdaki Kız adlı dizinin ardından dizi severler için bir sürpriz daha yolda. Herkesin uzun bir zamandır sorguladığı ‘Kral Kaybederse kitabı dizi olacak mı?‘ sorusu yanıt buldu. Çok beğenilen kitabın da dizi olacağı ve ekrandaki yerini alacağı konuşuluyor.

Kral Kaybederse Kitap Özeti;

Gülseren Budaycıoğlu’nun kaleminden çıkan Kral Kaybederse kitabı, ilişkide bağımlılık ve narsistik kişilik bozukluğunun çocukluk temellerini ortaya döküyor. Gerçek karakterler ve yaşanmış olaylardan yola çıkılan kitapta Kenan isminde iyi görünümlü, narsist ve vurdumduymaz bir adamın çocukluk yıllarından bugüne karakterini şekillendiren şartlar anlatılıyor. Bütün kadınların etrafında adeta pervane olduğu bu adam, hiç yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Bundan sonra yaşadığı çaresizlik ise onu psikiyatriste danışmaya sevk ediyor. Davranışları ve vurdumduymaz halleriyle en başından itibaren okurda nefret uyandıran Kenan karakterinin aslında tüm bu davranışlarının altında yatan acı sebepleri var. Bütün bu sebepler gün yüzüne çıktığında ise herkes peşin hüküm vermenin ne kadar yanlış olduğunu anlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap