Kurban Bayramı ile İlgili Sözler; Resimli ve Dualı Mesajlar

Kurban Bayramı ile İlgili Sözler; Resimli ve Dualı Mesajlar

Milyonlarca müslüman için çok büyük anlam taşıyan Kurban Bayramı’nın kapıya dayanması ile beraber bu özel günü birbiri ile kutlamak isteyenler en güzel, dualı ve resimli bayram mesajlarını araştırıyor. Bu sene Kurban Bayramında sevdiklerinize gönderebileceğiniz en anlamlı sözleri sizler için sitemizde bir araya getirdik.

İşte ayetli, anlamlı ve en güzel resimli 2020 Kurban Bayramı mesajları ve sözleri!


2020 En Yeni Kurban Bayramı Mesajları;

31 Temmuz 2020’de başlayacak olan Kurban Bayramı’nda sevdiklerinize sosyal medya üzerinden gönderebileceğiniz en güzel bayram mesajları bu yazımız da sizlerle.

Huzur, sağlık, mutluluk, kardeşlik ve bereket dolu bir dünya ümidiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.


Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.


Mübarek Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.


Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoş geldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize…Kurban Bayramında olduğu gibi…

Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden Kurban Bayramı`nız mübarek olsun.

Kurban Bayramı`nın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor; yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum…

A101 Market Kurbanlık Fiyatları 2020

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER