Kursept Krem Ne İşe Yarar, Aşırı Terleme İçin Kursept Krem Kullanımı..!

Kursept Krem Ne İşe Yarar, Aşırı Terleme İçin Kursept Krem Kullanımı..!

Antiseptik özellikleri ile dikkat çeken Kursept krem, aşırı terleyenler için mucizevi olacak ve daha birçok cilt sorunlarına iyi gelmektedir.

Kursept krem; ter bezleri üzerine etki ederek uygulandığı bölgede terlemeyi azaltır; terlemeye bağlı maya, küf, mantar veya bakterilerin üremesini ve iltihabı kalıcı olarak önler. Bu şekilde kötü koku oluşumunu da sonsuza dek engellemiş olur. Kursept krem, terlemeyi engelleyici ve antimikrobiyal özelliği ile her türlü terleme tedavisinde ve koltuk altları, kasık, göbek katlantıları, bacak araları, ayaklar, parmak araları, meme altları gibi derinin birbirine değen bölgelerinde terin azaltılmasını sağlamak ve terleme sonucu oluşabilecek enfeksiyonları engellemek için kullanılır.

Kursept krem, ağzınıza, gözünüze değdirmemeye dikkat ediniz. Kazara değmesi halinde bol su ile yıkayınız. Ayrıca giysilerinize de değdirmemeye özen gösteriniz. Kursept krem özellikle koltuk altı, eller, ayaklar ve vücudun kıvrımlı bölgelerinde oluşan terlemeyi ve kötü koku yayılmasını engelleyen bu krem aynı zamanda yüzeysel iltihabı ve ayaklarda meydana gelen kabarcıkları önler.

Kursept Krem Nasıl Kullanılır ?

Bütün medikal ilaç ve kremlerde olduğu gibi Kursept Krem’de kesinlikle uzman bir doktorun tavsiyesi alınarak kullanılmalıdır. Doktorunuz kursept ilacını sizlere hangi şekilde reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen hekiminizin direktiflerine uyun.

İlacı uygulayacağınız bölgeyi temizleyiniz. Parmağınızla ufak miktarda aldığınız ilacı ince bir tabaka halinde ilgili bölgeye yayıp hafif hareketlerle sürünüz. Üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız veya bandajlamayınız.

Kursept Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Bu kremin güncel fiyatı 8.06 liradır.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER