Kurtlar Vadisi Kaos 2023 yılında ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi yeni sezonu hangi kanalda yayınlanacak? Hangi Gün saat kaçta başlayacak?

Türk dizi tarihinin en önemli dizilerinden Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara dönüyor.

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman hangi kanalda olacağı Kurtlar Vadisi severlerin araştırma konusu oldu. 

Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm

Kurtlar Vadisi Kaos 2023 yılında ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi yeni sezonu hangi kanalda yayınlanacak? Hangi Gün saat kaçta başlayacak? Kurtlar Vadisi takipçileri sabırsızlıkla bekliyor. Yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor...

NECATİ ŞAŞMAZ'DAN ÇARPICI AÇIKLAMA GELDİ

Kurtlar Vadisi dizisinde 'Polat Alemdar' rolünü oynayan Necati Şaşmaz, Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te ekranlara gelen programında çarpıcı bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hakkında gelen sorulara cevap verdi. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi dizisinin hayranlarını sevindirecek açıklamayı duyurdu.

Yeni sene ile beraber Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacaklarını söyleyen Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" açıklamasını yaptı.

KURTLAR VADİSİ'NİN KONUSU


Yurt dışında KGT için birçok başarılı operasyon yapan Ali Candan; en son Kosova'da iken emrinde bulunduğu Aslan Akbey tarafından ülkeye çağrılmış ve kendisine en kritik vazife olan Kurtlar Vadisi Operasyonu vazifesi verilmiştir. Bu görevdeki hedef; mafyanın en tepesindeki güç olan ve Mehmet Karahanlı'nın baron olduğu Kurtlar Konseyi'nin çökertilmesidir. Bu vazife hiç kolay değildir ve Kurtlar Konseyi çok güçlüdür. Öyle ki konsey, Türkiye'nin senelik milli gelirinin yarısı kadar bir paraya hükmetmektedir.