Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kurtlar Vadisi 2022 2023 hangi kanalda başlayacak? Kurtlar Vadisi Yeni Sezon konusu.

Türk dizi tarihinin en önemli dizilerinden Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara dönüyor.

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman hangi kanalda olacağı Kurtlar Vadisi severlerin araştırma konusu oldu.

NECATİ ŞAŞMAZ'DAN ÇARPICI AÇIKLAMA GELDİ

Kurtlar Vadisi dizisinde 'Polat Alemdar' rolünü oynayan Necati Şaşmaz, Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te ekranlara gelen programında çarpıcı bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hakkında gelen sorulara cevap verdi. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi dizisinin hayranlarını sevindirecek açıklamayı duyurdu.

Yeni sene ile beraber Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacaklarını söyleyen Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" açıklamasını yaptı.

İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022) İnstagram En Çok Beğeni Alan Fotoğraf (2022)

KURTLAR VADİSİ'NİN KONUSU


Yurt dışında KGT için birçok başarılı operasyon yapan Ali Candan; en son Kosova'da iken emrinde bulunduğu Aslan Akbey tarafından ülkeye çağrılmış ve kendisine en kritik vazife olan Kurtlar Vadisi Operasyonu vazifesi verilmiştir. Bu görevdeki hedef; mafyanın en tepesindeki güç olan ve Mehmet Karahanlı'nın baron olduğu Kurtlar Konseyi'nin çökertilmesidir. Bu vazife hiç kolay değildir ve Kurtlar Konseyi çok güçlüdür. Öyle ki konsey, Türkiye'nin senelik milli gelirinin yarısı kadar bir paraya hükmetmektedir.