KYK Nöbetçi Yurtlar Listesi 2021

KYK Nöbetçi Yurtlar Listesi 2021

2020-2021 Eğitim ve öğretim yılı Bahar döneminde bir çok öğrenci okullarının yüz yüze mi, hibrit mi yoksa tamamen uzaktan eğitim mi yapacağını araştırırken bazı öğrenciler ise KYK Nöbetçi Yurtlar Listesini araştırıyor. Bu yazımız da sizler için nöbetçi KYK yurtlarının listesini hazırladık.

KYK yurtlarında kalabilmek için üniversitelerinden yüz yüze eğitim gördüklerini dair belge alarak nöbetçi KYK yurtlarına başvurmaları gerekir. Yüz yüze eğitim aldıklarını belgelendiren öğrenciler KYK yurtlarında kalabilir.

Buna da Bakınız; 2021 Bahar Döneminde Açılacak Olan Üniversiteler Hangileri ?

Kredi ve Yurtlar Müdürlüğünün Tarafından Yapılan Açıklama;

Üniversitelerin yüz yüze/ hibrit eğitime geçmesi nedeniyle nöbetçi yurt sistemine geçilmiş, her ilde en az bir kız bir erkek öğrenci yurdu olmak üzere nöbetçi yurtlar belirlenmiştir. Yüz yüze eğitim görecek öğrencilerimiz, yüz yüze eğitim aldıklarına dair belgeyi il müdürlükleri ya da nöbetçi yurt müdürlüğüne ibraz etmeleri durumunda yurtta kaydı olup olmadığına bakılmaksızın nöbetçi yurtlarımızda barındırılacaktır.

Kredi ve Yurtlar Müdürlüğü (KYK) Nöbetçi Yurtlar Listesi İçin Tıklayınız

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER