La Casa De Papel Tokyo karakteri hala hafızalarımızda. Peki, güzel oyuncu Ursula Corbero bugün neden gündemde? Yeni bir diziye mi başlıyor? Saçlarıyla çok sevilen ünlü oyuncunun son hali görenleri çok şaşırttı. 

LA CASA DE PAPEL DİZİSİNİN TOKYO’SU, URSULA CORBERO İMAJ DEĞİŞTİRDİ

3 Aralık 2021 tarihinde Türkiye'de final sezonu ile son kez Netflix'te ekrana gelen İspanyol suç dizisi La Casa De Papel'i hatırlamışsınızdır. Diziyi izlemeyenler dahi en yakınlarından mutlaka adını ve konusunu işitmiştir. İşte, İspanya ve tüm dünyada izlenme rekoru kıran fenomen diziden bir haberimiz var sırada...

La Casa De Papel Tokyo karakteriyle ilgili bu haberimiz. Dizinin final sezonu olan 5. Sezonunda yer almayan, 4. Sezon finalinde ölerek hikayeden ayrılan Tokyo, La Casa De Papel’in en önemli başrollerinden biriydi. Güçlü kadın imajıyla uzun yıllar hafızalarda kalacak olan bu karakteri, başarılı ve güzel oyuncu Ursula Corbero canlandırıyordu.

Netflix’in suç temalı dizisi biteli uzun zaman oldu. Herkes La Casa De Papel oyuncuları şimdilerde neler yapıyor diye merak ederken, Corbero’dan yeni bir haber geldi. Güzeller güzeli aktrisin tekrardan bir Netflix projesinde rol alacağı ortaya çıktı. Fakat, Ursula Corbero nam-ı diğer Tokyo’nun son görüntüsü hayranlarını dumur etti. İşte, Ursula Corbero’nun son hali…

Ursula Corbero Netflix'teki yeni projesi için imajını değiştirdi. Eski projesinde kısacık saçları ve kahkülleriyle beğeni toplayan genç oyuncunun saçları artık daha uzun. Dizinin asi karakterlerinden biri olan Tokyo'nun 1 sene içinde geçirdiği bu değişimi görenler gözlerine inanmadı.

Başarılı oyunculuk performansı kadar sıra dışı saç modeli de o dönem, birçok kadın izleyicinin imaj değiştirmesine vesile olmuştu. Ursula'nın uzun yıllardır kullandığı kısa saçları artık yok... Netflix'te yayınlanacak yeni projesi için imajını değiştiren Ursula Corbero son halini Instagram hesabından paylaştı.

Asi güzel Ursula Corbero Instagram hesabından uzun saçlı halini paylaştı ve altına, "Rosa Peral. Yolculuk başlasın" notunu düştü.

Siz bu değişimi nasıl buldunuz? Ursula Corbero sizce hangi saç modeli ile daha iyi görünüyor? La Casa De Papel'deki halini beğeniyor muydunuz?