1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Lezzet Ankara Restoran Kaydı Nasıl Yapılır? Lezzet Ankara Üye Olma!

Lezzet Ankara Restoran Kaydı Nasıl Yapılır? Lezzet Ankara Üye Olma!

Lezzet Ankara

Ankara Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminden belki de en çok etkilenen sektör olan esnafa destek olmak amacı ücretsiz kayıt olarak sıfır komisyonla restoranlarına sipariş alabilecekleri “Lezzet Ankara” uygulamasını hizmete sunduğunu duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, işletme sahiplerine katkı sağlayabilmek amacıyla ‘Lezzet Ankara’ adında yemeklerinizi evinize sipariş edebileceğiniz bir uygulama başlattı.  Yemek sipariş platformuna işletmelerin yüzde 0 komisyonla ve ücretsiz kayıt olabileceği açıklandı. Peki, Lezzet Ankara’ya nasıl üye olunur? Restoran kaydı nasıl yapılır?

lezzet ankara

Lezzet Ankara Restoran Kaydı Nasıl Yapılır?

Ankaralılar uygulamanın hayata girme ile büyük ilgi gösterdi yapılan açıklamadan sonra kısa sürede Ankarada hizmet veren 149 restoran uygulamaya ücretsiz şekilde kaydoldu. Ankaralı vatandaşlar ise internet üzerinden ürün siparişi vererek esnafa destek olup aynı zamanda bu hizmetten faydalanabilecekler. Ankara’da hizmet veren restoranlar bu uygulama üzerinden aldıkları siparişlerini uygulamaya komisyon vermeyerek sağlayabilirler.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, uygulamayı sosyal medya hesabında duyururken, şu ifadeleri kullandı ;

“Esnafımızın alın terini korumak adına yüzde 0 komisyonla “Lezzet Ankara” var. İşletmelerimizin menülerini sisteme girmesinin ardından portalımızı sizlerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Yavaş, açıklamasında uygulamayı kullanmak isteyenlere, iş yeri kaydının yapıldığı ve kayıt klavuzunun yer aldığı iki de internet adresi paylaştı. Ankara’da işletme sahipleri https://lezzetankara.com/nasiluyeolunur adresi üzerinden sisteme kayıt olabilecek.

İş Yeri Kaydı: https://lezzetankara.com/restorankaydi

Kayıt Kılavuzu: https://lezzetankara.com/nasiluyeolunur

Yorum Yap

Yorum Yap