Müge Anlı'da kayıp olarak aranan 3 yaşındaki bebek Lina Nazlı Erbay'ın cansız bedeni dondurucudan çıktı. Kan donduran olayın detaylarını Müge Anlı açıkladı.

Müge Anlı'da kayıp olarak aranan 3 yaşındaki bebek Lina Nazlı Erbay'ın cansız bedeni dondurucudan çıktı

MÜGE ANLI'DA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ATV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Müge Anlı'da gerçkeler ortaya çıkıyor. 3 yaşındaki Lina Nazlı Erbay'ın cansız bedenine ulaşıldığı canlı yayında açıklandı.  Müge Anlı ile Tatlı Sert  programına katılarak 3 yaşındaki kızlarının fuhuş tacirleri tarafından kaçırıldığını iddia eden aile, son dakika haberle yıkıldı. Tüm Türkiye buz kesti. Lina Nazlı Erbay'ın cesedi dondurucudan çıktığını açıklayan Müge Anlı . Talihsiz yavrunun vücudunda darp izlerine rastlandığını da canlı yayında açıkladı.

3 YAŞINDAKİ LİNA NAZLI ERBAY'IN CESEDİ DERİN DONDURUCUDAN ÇIKTI KAN DONDURAN OLAYIN DETAYLARI...

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Lina Nazlı'yı kaçırdığı öne sürülen Mehmet Aksu'nun Şahinbey ilçesi Seyrantepe mahallesindeki işyerine operasyon yaptı. Yapılan aramada derin dondurucuda bir kız çocuğuna ait ceset bulundu. 3 yaşındaki Lina Nazlı Erbay'a ait olduğu düşünülen ve üzerinde yoğun darp izlerine rastlanan ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu Gaziantep Morgu'na kaldırıldı. Genç kadına fuhuş yaptırmak için alıkonulan çocuklardan 1.5 yaşındaki Naime de canlı yayına telefonla katılan bir kadının evinde bulunmuştu.

NE OLMUŞTU?

Youtube Neden Açılmıyor 13 Kasım 2022 Youtube Neden Açılmıyor 13 Kasım 2022

Ortaokul arkadaşı Gamze ve sevgilisinin kendisi üzerinden para kazanmak için çocuklarını kullandığını iddia eden Melissa, sürekli çocuklarıyla tehdit edildiğini ve uygunsuz teklifler almaya başladığını anlattı. Şiddete maruz kaldığını öne süren; 3 ve 1,5 yaşındaki kızları için mücadele eden Melissa, 'Benden menfaat sağladılar, kızlarımı kaçırdılar. 7 aydır çocuklarımı göremiyorum. Eski eşim Abdurrahman'a da durumu haber verdim" ifadelerini kullandı. Müge Anlı ve ekibi 1,5 yaşındaki Naime Ceyda ve 3 yaşındaki Lina Nazlı'yı bulmak için düğmeye bastı. Gaziantep'ten yayına bağlanan Kiraz isimli bir kadın 'Hemşire olduğunu söyleyen biri Naime'yi bana bıraktı' diye konuştu. 1,5 yaşındaki Naime'ye kısa sürede ulaşıldı.