Liverpool - Napoli maçını canlı izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi. Liverpool - Napoli maçını bedava izle Exxen canlı izle.

2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 6. Maç günü için Liverpool, bugün Anfield'da Napoli'yi ağırlayacak. Bu oyunu TV'de nasıl izleyeceğinizi veya ülkenizde ücretsiz olarak canlı olarak nasıl yayınlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Liverpool - Napoli Maçını Canlı İzle

2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması sona erdi ve 1 Kasım Salı günü A grubuna katılım, bu iki rakip ile Ajax ve Rangers arasındaki maçla sona erecek. Sonuncusu daha az ilgi çekiyor, çünkü her iki takım da 16. turdan elendi ve Rangers'ın Ajax'tan üçüncü sırayı alabilmesi için 6 gol farkla kazanmaları gerekecek.

Ancak İngiliz takımı ile İtalyan takımı arasındaki karşılaşma, sadece kıtada iki büyük takım oldukları için değil, aynı zamanda grubun liderliği tehlikede olduğu için çok daha ilginç olacak. Napoli , Liverpool'dan 3 puan daha fazla , bu yüzden lider olmaları için bir beraberlik yeterli. Bu arada "Kırmızılar" en az 4 altın farkla kazanmalı. İmkansız olmasa da zor.

CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24 CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24

Liverpool - Napoli Ne Zaman Saat Kaçta?

Liverpool - Napoli maçı saat 23:00 Liverpool - NapoliUEFA Şampiyonlar LigiCBC Sport, Kanal : Exxen