1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Locpynol Krem Ne İçin Kullanılır, Locpynol Krem Kullanım Şekli ve Güncel Fiyatı

Locpynol Krem Ne İçin Kullanılır, Locpynol Krem Kullanım Şekli ve Güncel Fiyatı

Locpynol Krem

Locpynol Krem genel olarak deri üzerine uygulanan lokal bir anestezik olarak bilinir. Bu yazımız da merak edenler için Locpynol Krem ne işe yarar, Locpynol Krem faydaları ve güncel fiyatını sizler için araştırdık.

Locpynol Krem, uygulandığı bölgede geçici hissizlik ile duyu kaybını sağlar. Yine de uygulanan bölgeye dokunduğunuzda his mevcuttur. Locpynol Krem deri üzerine, genital (üreme organı) mukozaya ve bacak ülserlerine uygulanır.

Locpynol Krem, iğne uygulaması ve küçük deri cerrahisinde, girişimden önce deri üstünde ağrının azaltılmasında kullanılır. Locpynol Krem ayrıca, cerrahi girişimlerden veya diğer lokal anesteziklerin enjeksiyonla uygulanmasından önce genital mukoza üzerine uygulanabilir. Locpynol Krem ayrıca temizlemeyi kolaylaştırmak için bacak ülserlerinde ağrının giderilmesinde kullanılır.

Locpynol Krem Nasıl Kullanılır ?

Bu krem yalnızca sağlam deri veya genital mukoza zarlarında kullanım içindir. Bu kremin gözlerle veya açık yaralarla temastan kesinlikle kaçının. Sadece uzman doktor tarafından reçete edilen bölgeye ve belirtilenden daha uzun süre uygulayın. Daha geniş bir alana veya uzun süreli uygulama, lidokain ve prilokain emiliminde artışa ve dolayısıyla potansiyel yan etkilere neden olabilir.

Locpynol Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Locpynol Krem Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 145.26 liradır.

Yorum Yap

Yorum Yap