1. Ana Sayfa
  2. Kadın
  3. L’Oreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarar ?

L’Oreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarar ?

Bir çok kadının favori markalarından bir tanesi olan L’oreal Paris markasının çok konuşulan ürünlerinden bir tanesi olan ‘Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’ likit formda bulunan bir nemlendirici olarak biliniyor. Bu yazımız da merak edenler için L’orea Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ne işe yarar, L’orea Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullananlar ne diyor gibi sorularını cevaplarını sizler için araştırdık.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı ürünler ile dikkat çekmeye devam eden L’oreal Paris, Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’ ürününü sizler için inceledik. Cildiniz için harika bir doğal nem kaynağı sunan  Aloe Vera suyu cilde yoğun şekilde nem veriyor. Ayrıca Hyaluronik Asit, ağırlığının tam 1000 katı kadar su tutma özelliğine sahip. İçerisinde yoğun miktarda bulunan Aloe Vera sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi karşıladığı vaad edilen ‘Loreal Paris nem terapisi Aloe Vera suyu’ ürünü sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

loreal paris nem terapisi aloe vera suyu

Loreal Paris nem terapisi Aloe Vera suyu incelemesi:

– Klasik Loreal True Match fondöten şişesinin büyük versiyonu olarak piyasaya sürüldü.
– Ürünün 3 farklı seçeneği bulunuyor. Kuru ve Hassas Ciltler, Normalden Kuruya Ciltler ve Normalden Karmaya Ciltler.
– Ürünün miktarı 70 ml.
– Özellikle makyaj bazı olarak kullanıldığında muhteşem sonuçlar elde etmenizi hatta fondötenin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. Ürünün bir diğer güzel özelliği ise içerisinde bulunan parfüm esansı. Sürüldükten saatler sonra bile çiçeksi kokusu gitmiyor.
– Ürünün ambalajında 72 saate kadar kalıcı olduğu kadınlar arasında söyleniyor. Bütün makyajınızı temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza iyice yedirin.
– Ürünün raf fiyatı 44,95 lira fakat indirim zamanlarında daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

L’ORÉAL PARİS NEM TERAPİSİ ALOE VERA SUYU HANGİ CİLTLER İÇİN UYGUNDUR ?

Normalden kuruya, normalden karmaya dönük ciltlere özel seçenekler dışında hassas ve kuru ciltler için de bir L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu bulunuyor. Normal ve karma ciltlerde, hava kirliliği, UV ışınları ve cildi aşırı temizleme gibi dış etkenler cildin nem bariyerine zarar vererek nem kaybına, yağ üretiminde artışa neden olabiliyor. Bu nedenle cildimiz yağlı görünmeye başlayabiliyor. Bu su bazlı nemlendirici ise yağdan dolayı oluşan parlak görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildin ihtiyaç duyduğu kadar nem desteği sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap