1. Ana Sayfa
  2. Kadın
  3. Madetoll Krem Ne İçin Kullanılır, Madetoll Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Madetoll Krem Ne İçin Kullanılır, Madetoll Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Kadınların çoğunluk olarak yer aldığı bazı platformlarda cilt yaraları için tavsiye edilen Madetoll krem hakkında merak ettiklerinizi hazırladık. Madetoll krem ne işe yarar, Madetoll krem nasıl kullanır ve güncel fiyatı sizlerle…

Bu kerem genel olarak kesikler, çizikler, sıyrıklar, böcek ısırıkları, küçük yanıklar, güneş yanıkları, ağrıyan dudaklar, küçük cilt enfeksiyonları, çatlamış pürüzlü eller ve çatlamış kaşıntılı cilt için kullanılması tavsiye edilir. Cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için çeşitli yağlar ile formüle edilmiştir. Enfeksiyonla savaşarak ve yeniden enfeksiyonu önlemeye yardımcı olarak yaraların tedavisine yardımcı olur. Hücre yenilenmesine destek olma özelliğinin yanında nemlendirici özelliği de bulunan Madetoll’ü isterseniz günlük nemlendirici olarak kullanarak cildinizin günlük bakımını yapabilirsiniz.

Bunlara da Bakınız; Böcek Sokması İçin Krem Tavsiyeleri

*Meme ucu çatlak ve yaralarında (hamileliğin 7.ayi itibari ile kullanıma başlanabilir) bebeği emzirmeden önce bölgenin mutlaka temizlenmesi gerekir.

*Açık yaraya uygulanmaz. Lütfen bu tür yaralanmalarda bir sağlık kuruluşundan tıbbi destek alınız.

*Ürün Kortizon içermez. Gün içerisinde ihtiyaç duyulan miktarda kullanılabilir.

madetoll krem

MADETOLL KREM NE İÇİN KULLANILIR?

Cildin nemlendirilmesine onarılmasına ve hücre yenilenmesine destek olur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanıma uygundur. Sadece haricen kullanım içindir.

Yüzeysel olan birinci ve ikinci derece yanıklarda, meme ucu çatlak ve yaralarında, sivilce ve akne izlerinde,güneş lekelerinde, yara, yanık, kesik ve sıyrıklarda, geçmeyen atak pişiklerde, yatak yaralarında, cerrahi operasyon sonrası scar izlerinde, lazer epilasyon sonrası ve ağda işlemi sonrasında, dermapen tedavisinde, topuk çatlaklarında, cilt kuruluğu ve pullanma gibi cilt problemlerinde cildinizin yenilenmesine onarılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Ürünü Türkiye genelinde herhangi bir eczaneden temin edebilirsiniz.

Enfeksiyonla savaşarak ve yeniden enfeksiyonu önlemeye yardımcı olarak yaraların iyileşmesi için uygulanır ve cildin kendisini toparlamasına yardımcı olur. Bu krem genellikle kesikler, çizikler, sıyrıklar, böcek ısırıkları, küçük yanıklar, güneş yanıkları, kurumuş ve çatlamış dudaklar, küçük cilt enfeksiyonları, çatlamış pürüzlü eller ve çatlamış kaşıntılı cilt tedavisi için önerilir.

MADETOLL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi mutlaka doktorunuzun talimatlarına göre kullanmanız gerekir. Yetişkinler ve çocuklarda bu kremi gerektiği gibi doğrudan cilde küçük miktarlarda uygulayın. Kesikler ve sıyrıklar için, yarayı ve çevresindeki cildi bu krem ile, tercihen bir parça tiftik veya pamuk ile etkilenen bölgeye uygulayın. Sürekli koruma için bu kremi tekrar uygulayın. Gerekirse, yarayı temiz bir pansuman ile kapatın. Yaşlılar için dozajın değiştirilmesi gerektiğine dair bir gösterge yoktur.

Madetoll Krem Fiyatı;

Bu kremin güncel fiyatı 24,90 TL’dir.

Yorum Yap

Yorum Yap