1. Ana Sayfa
  2. İlginç Bilgiler
  3. Magnum Çekiliş Çubukları Saklanacak Mı ?

Magnum Çekiliş Çubukları Saklanacak Mı ?

Magnum Çekiliş Çubukları

Magnum çubuğundaki şifreleri sms, uygulama ya da internet yolu ile gönderip çok düşük bir ihtimal de olsa çekilişi kazanırsanız karşınıza çıkabilecek ilginç gereklilik olan çekiliş çubuğu sorunsalını sizler için açık bir şekilde anlatmak istedik.

Magnum Çekiliş Çubukları Saklanacak Mı ?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

magnum çekiliş çubukları saklanacak mı

Zaten Şifreyi Bizim Gönderdiğimiz Belli, Neden Saklayalım ki?

Önemli olan şifreyi göndermiş olmanız değil, gerçekten ürünü satın almış olmanızdır. Diyelim ki şifreli çubuk gösterme şartı aranmasın. Bu durumda kötü niyetli kişiler bakkaldan Magnum satın almak yerine kafadan şifre sallamaya başlayacaklar ve boş gezenin boş kalfalarına iş çıkacak. Bununla ilgili bir bilgisayar yazılımı üretip akşama kadar binlerce uydurma şifre deneyecekler. Şifrelerden birinin tutması halinde o kişi hiçbir ürün almadan çekilişe katılmış ve kazanmış olacak. İşte bu gibi durumların önüne geçmek için şifreli ürün paketi isteniyor. O ürünü gerçekten sizin aldığınızı gösteren bir belgedir şifreli çubuk.

Magnum Çubuklarını Çöpe Attım Şimdi Ne Olacak?

Çubukları çöpe attıysanız tabi ki kazanmanız durumunda hediyeyi alamayacaksınız. Kazanmanız durumunda size “hadi bize bir Magnum çubuğu getir” demiyorlar. Şu şu kodlu şifreli çubuğuna hediye çıktı, kimliğini ve şifreli çubuğunu al gel diyorlar. Çubuğu ibraz edemediğinizde hakkınız yedek talihliye geçiyor ve aynı şart yedek talihli için de geçerli oluyor. Kısacası isminiz asil ya da yedek talihlilerden birinde varsa çekiliş sonucu açıklandıktan sonra 30 gün boyunca şifreli çubukları saklayın. Eğer isminiz yoksa sonuçlar açıklandığı gün çöpe atabilirsiniz.

Konu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular İçin TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. admin_avatar

    Bunu neden belirtnediler ki. Bu onların hatası. Bunu çekiliş paketlerinde yazmalıydılar. Ben kabul etmiyorum ve bana çıktığı takdirde magnum u dava edeceğim. Haksızlık bu

  2. admin_avatar
    3 hafta önce

    Paketin üzerinde bunu mutlaka belirtmeleri gerekirdi. Ben kabul etmiyorum. Yazıklar olsun size. Milletin hayallerine gem vurdunuz. Asıl ben sizi mahkemeye vereceğim. Eksik beyan için. Hadi bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir