Mahkum’un perşembe akşamı yayınlanan son bölümü, izleyicilerle buluştu. Mahkum 28. Bölüm full kesintisiz izle!

Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin 28. bölümü merakla bekleniyordu. Mahkum’un son bölümü FOX TV'de yayınlandı. Yapımcılığını MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği Volkan Kocatürk'ün yönettiği dizinin Güney Kore dizisi Innocent Defendant dizisinden uyarlanan Mahkum’un hikayesini Uğraş Güneş uyarlıyor. Mahkum dizisi her Perşembe gecesi FOX TV ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Mahkum’un 28. bölümü için tek parça izleme ekranı, diziyi kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için açıldı. Mahkum’un son bölümünü izlemek için FOX TV resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Hicran 15.Bölüm Full İzle 25 Kasım 2022 Cuma Son Bölüm Hicran 15.Bölüm Full İzle 25 Kasım 2022 Cuma Son Bölüm

Mahkum 28. Bölüm Özeti

Dadaloğlun'dan gelen liste sonucu kardeşi Zeyyat öldürülünce Hacı yıkılır. Fırat, iyi arkadaşının kederini paylaşırken aynı zamanda soğukkanlılığını da korumalıdır. Hacı'nın acılarına göre hareket etmeye ve hata yapmamaya çalışırken Barış'a karşı bir kararlı hamle daha yapar. Rehin alınan tutukluya Barış'ın tüm vaatlerini teslim ederek, Barış'ın hiç beklemediği bir hamle yapar. Barış, kaçırdığı rehineyi Fırat Nehri'nin karşı yakasında bulmaya çalışarak Büge'yi sınar. Fırat, Büge'nin bağlılığı ve mahkum hamlesi sayesinde Barışlar'ın saklandığı yere bir adım daha yaklaşır. Barış, tutuklulardan ayrıyken Fırat'tan beklenmedik bir darbe alır.

3526968_67b583e42c503a4d69161eacb629bc28_640x640

Mahkum Dizisinin Konusu Nedir?

Fırat Bulut İstanbul Adliyesi'nde savcı olarak görev yapmaktadır. Başarılı savcı Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki küçük kızları Nazlı ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir sabah uyandığında hapistedir ve önceki dört ayda neler olup bittiğine dair hiçbir anısı yoktur. Kızının doğum gününü kutladığı gece, sahip olduğu en son anıdır. Karısını ve çocuklarını öldürmekle suçlandığını keşfeder, bu onu dehşete düşürür ve şok eder. İkinci duruşmasına çıkmak üzeredir ve müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür?

Ülkenin önde gelen ailelerinden Yesarilerin yerine geçen ikiz kardeşlerden Barış Yesari'nin davası, Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut'un hapse girmeden önce baktığı son dava olmuştur. Fırat Bulut masumiyetini kanıtlamak için hatırlamalı, hayatta kalmalı ve hapishaneden kaçmalıdır. Hafıza kaybının geçici mi yoksa kalıcı mı olduğu da bilinmemektedir.