MasterChef 2022 93.Bölüm full izle. 6 Ekim kesintisiz bir şekilde MasterChef bölümü detayları... Bu bölümün detaylarını kesinlikle kaçırmayın!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19.Bölüm Full İzle 24.11.2022 Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19.Bölüm Full İzle 24.11.2022

Masterchef'in son bölümünü izlemek isteyenler, Masterchef izleyicileri tarafından oldukça merak ediliyor ve rağbet görüyor. 5 Ekim'de ekrana gelen Masterchef'in 92. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. Bu Masterchef saatlerinin son bölümü! Masterchef 92. Bölüm HD izle! 5 Ekim Masterchef Bağışıklık Ödülü'nü kim aldı? MasterChef hangi yemekleri hazırladı?

,Masterchef final bölümünde neler oldu? Sorusunu merak etti. Yarışmacıların kıyasıya yarıştığı bu gösteride, yemeklerini beğendirmek için mücadele eden yarışmacıların eğlenceli anları ekrana yansıyor. İşte, Masterchef'in son bölümüne göz atın! Masterchef 92. Bölüm HD izle! 5 Ekim Masterchef Bağışıklık Ödülü'nü kim aldı? MasterChef hangi yemekleri hazırladı? MasterChef 2022 93.Bölüm Full İzle 6 Ekim

tv8-canli-izle-masterchef-turkiye-93-bolum-izle-6-ekim-persembe-masterchef-93-bolum-canli-izle-masterchef-izle-masterchef-son-bolum-izle-kPjG

MasterChef 2022 93.Bölüm Full İzle 6 Ekim

TV8'in heyecanlı MasterChef yemek yarışması yeni sezonda da devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile karşı karşıya gelecek yarışmacıların moralleri yerinde. Peki, istenilen yemeklerin servis edilmesi için elinden gelenin en iyisini yapan yarışmacılardan hangisi geçer not alacak? Masterchef'in 93. Bölümü TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yeni çıkan dizilerden Andropoz hakkında tüm detayları öğrenmek ister misiniz? Sizler için hazırlamış olduğumuz Andropoz dizisi haberine mutlaka göz atın!

MasterChef Takım Oyununu Kim Kazandı?

Kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık ödülü için kıyasıya mücadele ediyor. Rapora göre, yarışmacılara gulaşta 18 farklı ürün tanıtıldı ve tadım yaparak hangi ürünün içerdiğini tahmin etmeleri istendi. Rekorları başarılı olan Görkem, Gamze ve Kıvanç ilk üçe girdi. Görkem oldu.

MasterChef’in Konusu Ne?

MasterChef Türkiye, bir İngiliz yemek yarışmasının Türkçe versiyonudur. İlk olarak 2011 yılında Show TV'de bir sezon yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018'de TV8'de yayınlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011 sezonunda jüri üyeliğini Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar yaparken, yarışma sunucusu Öykü Serter oldu.

 2018 yılında yayınlanan sezonun jürisini Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019 sezonunda Hazer Amani'nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.