TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen yemek yarışma programı 61. bölümle ekranlara geldi. MasterChef 61.bölümü izlemek isteyenler, kaçıranlar için sitemizde izleyebilirsiniz.

MasterChef 61.Bölüm Full İzle 4 Eylül 2022

MasterChef 61. Bölümün tamamını izlemek için TIKLA

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor. TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor.

Bu hafta eleme yarışması yapıldı. Eleme grubuna kalan  ana kadro yarışmacıları Görkem, Burak, Ayaz, Onur, Metin, Fatma Nur arasından bir tanesi elenerek veda edecekti. Eleme potasındaki 6 yarışmacı mevsim ürünlerinden olan fındık ile yaratıcılık yemeği hazırlamak için tezgah başına geçti. Hata kaldırmayan kritik eleme gecesinde en başarısız tabağı sunan elenecekti.

Kritik eleme gecesinde tadımların ve değerlendirmelerin tamamlanmasının ardından başarılı olarak ilk etapta eleme potasından kurtulan isimler Görkem, Burak, Fatma Nur oldu ve başarısız olan Metin, Onur, Ayaz, son etap için Mehmet Şef'in imza yemeği olan "Tiryaki"yi en başarılı ve şefin tabağına en yakın şekilde yapabilmek için bir kez daha tezgah başına geçti.

masterchef_onur_kimdir

Üç yarışmacı da bu zorlu yemeği hazırlarken epey zorlandılar. Sona kalan adaylar arasında elenen isim Onur oldu.