Magazin

Masumlar Apartmanı Naci’nin Karısı Gülru Kimdir? Masumlar Apartmanı Gülru Gerçek Adı Nedir ?

TRT 1 ekranının en sevilen dram dizisi Masumlar Apartmanı yeni karakteri olan Naci'nin karısı Gülru kimdir gibi sorularınızın cevapları bu yazımız da sizlerle...

TRT 1 ekranlarının 2020 senesine damga vuran dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisi son bölümde yaşanan yeni bir gelişme ile büyük bir merak konusunu daha doğurdu. Dizi karakteri olan Safiye’nin çocukluk sevgilisi Naci’nin karısı olduğu iddia edilen Gülru hakkında herkes derin bir araştırmaya girdi.

Masumlar Apartmanı Gülru gerçek adı nedir, Masumlar Apartmanı Gülru kimdir? Pervin Bağdat hangi dizilerde oynadı? İşte bu ve bunun gibi merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabı sitemizde sizlerle..

Masumlar Apartmanı Gülru Kimdir

Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna en son Tansel Öngel’in Safiye’nin ilk ve tek aşkı olan Naci karakteri dahil olmuştu. Masumlar Apartmanı dizisine bu hafta yeni bir oyuncu daha katılıyor, diziye yeni katılan isim Pervin Bağdat oldu. Bağdat dizide Naci’nin eşini canlandıracak.

Masumlar Apartmanı Pervin Bağdat

Masumlar Apartmanı Gülru, Pervin Bağdat kimdir?

Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Başak burcudur. 1981 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Pervin Bağdat ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizide Kamuran karakteri ile gerçekleştirmiştir.

Daha sonra Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.

Ayrıca 2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Galilei’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Aklı Havada ve Medeni Hali Kadın, Ya Da Tiyatrosu’nda ise Body Peeling gibi oyunlarda yer almıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu