Dün gece Mert Aydın ile nikah masasına oturan Merve Boluğur, beklenmedik bir hamle yaptı. Yaptığı hamle ile resmen şok üstüne şok yarattı.

Ünlü oyuncu, imza atmadan önce sosyal medya hesabından soyadını "Aydın" olarak değiştirerek düğün hazırlıklarını takipçileriyle paylaştı. 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliğin ardından ayrılan oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde yeniden evlendi. Bir süredir televizyonlardan uzak kalan oyuncu, geçtiğimiz ay sevgilisi DJ Mert Aydın'ın evlilik teklifini kabul etmişti. Evlilik teklifi kabul etmesi üzerine ani bir kararla nikah masasına oturdu ve tüm takipçilerini şaşırttı! 

Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı

merve-bolugur-ile-mert-aydin-evlendi

Ünlü oyuncu güzel haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Boluğur, paylaşımına "I said yes (evet dedim) kocacığım" yazmıştı. Yaklaşık 4 aydır birlikte olan ikili dün gece nikah masasına oturdu. Boluğur, düğünün son anlarını sosyal medya hesaplarından belgeledi. Ek olarak Boluğur askısız gelinlik giymeyi tercih etti. Boluğur, düğünden önce sosyal medya hesaplarındaki soyadını "Aydın" olarak değiştirdi. Merve Boluğur'un hayranlarından bu hareket kaçmadı. Merve Boluğur, taş işlemeli farklı bir kabarık gelinlik giymeyi tercih etti ve kamera önünde çekilen fotoğrafı "Gelin gibi gelin" başlığıyla paylaştı.

Aşk Evliliği

Boluğur geçtiğimiz günlerde "Aşk evliliğindeyim, gerçekten öyleyim. Evlilik teklifinin harika olduğunu düşündüm. Gerçekten çok güzeldi. Ten uyumuna çok önem veriyorum. Birine dokunup sarıldığınızda gerçekten hissedebilmek çok önemli" dedi.

Akıllara Şeyme Subaşı Geldi

Merve Boluğur ve Mert Aydın gösterişli bir törenle evlendiler. Merve Boluğur gelinliğiyle göz kamaştırırken sevincini takipçileriyle paylaştı. Takipçileri, Merve Boluğur'un seçtiği gelinliklerin ikisine de tam not verdi. Ancak törenden ve düğünden görüntüler sosyal medyada ilgi gördü. Sohbet konularından biri de özellikle Merve Boluğur'un eşi Mert Aydın ile düğün dansı oldu. Deliliğiyle ün salmış Merve Boluğur'un düğün dansı akıllara Şeyma Subaşı’yı getirdi. Sosyal medyada da aktif olan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mert Aydın’dan evlenme teklif almıştı. Boluğur, harika haberi takipçileriyle hemen paylaştı.

Gelin Gibi Gelin

After parti için hayranlarına düğün gecesinden kareler gösteren Merve Boluğur, Tolga Çam imzalı taşlarla süslü bir elbise tercih etti. Ünlü oyuncunun gelinliği için seçtiği kıyafeti ve parti sonrası kareler takipçileri tarafından beğenildi.