Metin Işık olayı nedir? Metin Işık kimdir nereli? Metin Işık tutuklandı mı son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında...Metin Işık Kimdir?Metin Işık, arabesk ve halk müziği sanatçısı...

Hafsanur Sancaktutan Dünyayla Benim Aramda Dizisindeki Mastürbasyon Sahnesi ile Gündemde! Hafsanur Sancaktutan Dünyayla Benim Aramda Dizisindeki Mastürbasyon Sahnesi ile Gündemde!
Metin Işık olayı nedir? Metin Işık kimdir nereli? Metin Işık tutuklandı mı son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında...

Metin Işık Kimdir?

Metin Işık, arabesk ve halk müziği sanatçısıdır. Işık, 1967 Almanya Essen doğumludur, aslen Kayserilidir. 55 yaşındaki Metin Işık, ilk olarak Almanya'dan Türkiye'ye gelerek gazinolarda amatör müzisyen olarak çalıştı. 2005 tarihli Ağla Gözüm albümü ile Türkiye'de ismini duyurmaya başladı. "Melek Yüzlü Sahtekar" şarkısı ile çıkışını yakaladı. Ardından ikinci albümünü 2009 yılında "Aydan Güzel/ Hasret Koydum Adını" ismi ile yayımladı.

Metin Işık Tutuklandı mı? Metin Işık Olayı

Kayserili şarkıcı Metin Işık, çocuk kavgası sonucu oluşan husumet sonrası komşu aileye silahla saldırdı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Metin Işık evinden aldığı tüfekle etrafa ateş etti. Olayda saçmaların isabet etmesiyle yaralanan 5 kişi kent merkezindeki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Saçmaların isabet ettiği bazı araçlar da zarar gördü. Polis, Metin Işıkve oğlu Mustafa Işık gözaltına aldı. Gözaltına alınan Mustafa Işık adli tabiplikte alınan sağlık raporunun ardından işlemleri yapılmak üzere emniyete götürülürken, sanatçı Metin Işık da Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.