A Milli Takım'ın EURO 2020 şarkısı yayınlandı. Mustafa Sandal, Derya Uluğ ve Eypio'nun seslendirdiği şarkı Milli Takımlar sosyal medya hesabından, "O zaman şimdi hep birlikte, son ses, tek yürek: İnat diye buna derler, tarih yazacak Bizim Çocuklar!" notuyla paylaşıldı. EURO 2020'nin açılış maçında Milli Takım, cuma günü İtalya'yla karşılaşacak. Dev maç öncesinde Milli Takımlar sosyal medya hesabı resmi turnuva şarkımızı paylaşmayı ihmal etmedi !

"TARİH YAZACAK BİZİM ÇOCUKLAR"

2002 yılında Dünya Şampiyonası'nda Ay-Yıldızlı ekibimize "Pazara kadar" şarkısıyla galibiyeti getiren sanatçı Mustafa Sandal, bu sefer de Euro 2020 için 'Bizim Çocuklar' ismiyle yeni şarkı besteledi ve yayınladı Mustafa Sandala Irmak Arıcı, Derya Uluğ ve Eypio'nun eşlik ettiği şarkı, "O zaman şimdi hep birlikte, son ses, tek yürek: İnat diye buna derler, tarih yazacak Bizim Çocuklar" notuyla paylaşılırken sosyal medyada kısa sürede büyük ilgi gördü ve kullanıcılardan binlerce beğeni aldı.

BİZİM ÇOCUKLAR ŞARKI SÖZLERİ

Seni deli gibi sevdikHer şeyden fazlaGüneş gibi doğdunHep en doğru zamanda Havaya gir de bir yükselKopsun burda fırtınaGittiğin yerde biz varızÖlene kadar arkanda Çünkü bizde aşkGerçek ve asilSorgu sual yok fazlaKarşımıza kim çıkarsa çıksınGözümüz hep yukarda Zirveye çıkalım gel birlikteÇıkalım da olay olsunOrda bi toplansın bayraklarDikelim de olay olsunİnat diye buna derlerGörecek herkes sonundaİnat diye buna derlerTarih yazacak bizim Çocuklar Zirveye çıkalım gel birlikteÇıkalım da olay olsunŞöyle bi sallansın bayraklarDikelim de olay olsunİnat diye buna derlerGörecek herkes sonundaİnat diye buna derlerTarih yazacak bizim çocuklar Yık duvarı acımaYok kralın tacı daYok baharı kışı daSensin ilacı daBi dönsen virajı daKupaların yamacınaUzansan inadınaBizim Çocuklar!